Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про масове вбивство в Білорусії, доходи чиновників, угіддя корупціонерів, країну мільярдерів, електричну загадку та про державу сирі дивіться у випуску ТСН - тиждень за 17.04.2011.

1719_1
Террор у тихій країні

Масове вбивство в столиці Білорусі стало новим шоком для світу цього тижня.  І не лише тому, що знову  загинуло  більше  десятка абсолютно мирних людей. І не тільки тому, що трагедія в мінському метро буквально повторила нещодавні події у підземках московських.

Детальніше на відео

 

 

1719_2
Доходи і декларції чиновників

Українці цього тижня бурхливо обговорювали торішні доходи свого президента, спікера, прем'єра і членів Кабміну. Публікувати декларації їх зобов'язує закон. Віктору Януковичу як свідчать ці офіційні дані посада президента принесла збільшення доходів утричі: позаторік в статусі нардепа він отримав 230 тисяч гривень за рік.

Детальніше на відео

 

 

1719_3
Корупційні угіддя

Поза каральними рамками цього закону залишаються депутати місцевих рад: з волі яких в Україні щодня міняють власника десятки гектарів землі і від кого залежать рішення про мільярдні інвестиції. Вже кілька тижнів столичні правоохоронці підбираються до київських депутатів

Детальніше на відео

 

 

1719_4
Гість студії Святослав Піскун

Садити  дав команду президент і міліції: якщо когось піймають на махінаціях із державними закупівлями. Про це як пише преса сам міністр Могильов повідомив цього тижня на закритому засіданні Кабміну. Додавши: "Я, звичайно, тут усіх знаю, але церемонитися ніхто не буде". Чи ж допоможе впіймати впливових і нечистих на руку посадовців новий закон про корупцію говоримо з тричі Генпрокурором Святославом Піскуном.

Детальніше на відео

 

 

1719_5
Країна мільярдерів

Ну а наша Соломія Вітвицька побувала в країні, де дуже люблять осідати українські мільйони. Щоправда, так приватно, що навіть у мікродержаві Монако знайти їх дуже важко. Але квартирку у десять квадратів за мільйон євро ви таки побачите.

Детальніше на відео

 

 

1719_8
Між двома союзами

Путінський бліц-криг Києву цього разу, схоже вдалося відбити. Яких тільки благ не обіцяв російський прем'єр напередодні, щоб схилити Україну до митного союзу! "Ласкою, тільки ласкою!" як точно підмітив глава російських дипломатів. Однак найпривабливіший козир зниження ціни на газ вирішили обговорити пізніше. Ну а переговори про митну дружбу відклали до літа.

Детальніше на відео

 

 

1719_6
Електрична загадка

Від задачок наших продавців електрики  скаче тиск у тисяч українців. Настав час - платити більше. Ви вже підрахували, скільки винні енергетикам за спожиті кіловати? Особливо якщо, не дай Бог, перебрали мінімальну межу? І за якими тарифами треба витягати гроші з кишені, щоб не стогнати потім під тягарем пені?

Детальніше на відео

 

 

1719_7
Держава сиріт

Такий статус знову невідворотно повертає собі Уrраїна. Проголошений кілька років тому пріоритет сироту в сім’ю призабувся разом з ліквідацією міністерства сім’ї і молоді. А поки його реформують тисячі дітей, яких шукають і хочуть всиновити поповнюють лави інтернатські.

 

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: