Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про революційні заворушення в Грузії, незаплановані іспити в школах, ях заробити на контрольних роботах, українських винахідників та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

tsn_1
У Грузії - знову революція
Так, принаймні, твердить колишній спікер тамтешнього парламенту - і колишній соратник чинного президента Саакашвілі - Ніно Бурджанадзе. Вчорашні мирні демонстрації - переросли у відкриті сутички з поліцією сьогодні.
Детальніше на відео

tsn_2
Криками, бійками і масками "Беркута" - почався цей тиждень і в столиці України
Місцева влада - так наводила лад на ринку. Уже потім з'ясувалося: ламати підприємців через коліно було зовсім не обов'язково - вони й самі підкорилися би закону. Втім, у тих, хто ще тримається на плаву з останніх сил, - зажев-ріла надія.
Детальніше на відео
tsn_3
Останні кілька тижнів змусили учнів 5-9 класів буквально не спати ночами
І шикуватися в черги до невропатологів. Привід дало - Міністерство освіти. Незаплановані іспити і відповіді, яких не знайдеш у підручниках, але - можна купити за гроші. Чому нові реалії української школи можуть довести дитину до психіатра?
Детальніше на відео

tsn_4
Як шкільну контрольну можна перетворити на джерело мільйонних прибутків
Знайти відповідь на запитання кому це потрібно, здається, вдалося Григорію Жигалову. Унікальне ноу-хау бізнесменів від освіти: як звичайну шкільну контрольну - можна перетворити на джерело мільйонних прибутків.
Детальніше на відео
tsn_5
Канал 1+1 "не влаштовує" Дмитра Табачника
Хто збагатився на роздрукованих завданнях розказати нам у студії Табачник не захотів. Канал, сказав, не влаштовує. Міністру і справді зайвий контакт із журналістами зараз ні до чого. Порушення в діяльності Міносвіти виявила Генпрокуратура: про що і повідомила віце-спікеру Миколі Томенку.
Детальніше на відео
tsn_6
Що ще сталося цього тижня
Попереднє слухання справи Юрія Луценка заплановане на завтра у Печерському райсуді. За два тижнів після скандалу з червоним прапором у Львові - червоно-чорний стяг упівців розтоптали активісти лівих і проросійських сил в Одесі. У Верховній Раді виникла бійка між Ляшком та Мартинюком. Найпопулярніші міста Іспанії - у полоні протестів.  
Детальніше на відеоtsn_7
Про втрачені мільярди і не оцінені мізки
Чимало див стали б реальністю і в Україні. І навіть зі штампом "Made in Ukraine". Якби - знайшлися в нас охочі зазирнути до портфелів місцевих Кулібіних. На жаль, досі частіше знаходять там справжні скарби інші держави. Про втрачені мільярди і не оцінені мізки: післямова до вчорашнього Дня науки - у дослідженні Марини Макущенко.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: