Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про спалах холери у Маріуполі, чорний бень в білорусії, Україну без села  та про продаж мандатів ливіться у випуску ТСН-тиждень за 29.05.2011.

t01
У  Маріуполі виявили трьох хворих на холеру

Версія про джерело недуги наразі одна: вода в Азовському морі.  Двоє шпиталізованих підозрюють, що заразилися через виловлену в Азові рибу. А один, купаючись, просто ковтнув воду. Загрози їхньому життю уже немає. Але в Донецьку область вилетіла комісія з Києва.

Детальніше на відео

 

 

t02
Чорним був цей тиждень для білорусів

У вівторок вони прокинулися в новій країні. Де курс долара удвічі вищий, ніж був у понеділок, у магазинах немає продуктів, на АЗС бензину, а влада випрошує мільярдні кредити.

Детальніше на відео

 

 

t03
Україна без села

Найбільший струс може очікувати Україну з початком продажу сільськогосподарських земель. Ми вирішили зазирнути трохи далі економіки. І ринок землі відкрив нам неприємну таємницю.    Великий агрокапітал може просто здерти з тіла держави її основну рису - українське село?

Детальніше на відео

 

 

t06
На проданій землі

Щоб передбачити майбутнє ми подивилися на досвід тих, хто реформувати село взявся значно раніше. У пост-комуністичній частині Німеччини. І у пострадянській Латвії: колишній союзній республіці.

Детальніше на відео

 

 

t04
Гість студії – Микола Присяжнюк

Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк - один із прихильників ідеї продажу землі. Правда з умовою: лише фізичним особам і українцям. Але це тактика. Чи є у влади стратегія  хочемо дізнатися зараз.

Детальніще на відео

 

 

t05
Київські обіцянки

Як на цю планетарну проблему реагують в українській столиці стало відомо цього тижня. Оприлюднити її прийшли всі високопосадовці ініціатори каже Олександр Романюк.

Детальніше на відео

 

 

t07
Куплю мандат

В Україні уже готуються до нового раунду боротьби за душі виборців. Правила міняються. Мін'юст у п'ятницю нарешті оприлюднив остаточну версію закону про вибори народних депутатів.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: