Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про смертоносний штам, холеру в Україні, ексгумацію тіла В'ячеслава Чорновола, рекламну атаку та про бієнале в Італії дивіться у випуску ТСН-тиждень за 05.06.2011.

0506__1
Європа в овочевій паніці

Смертоносний штам, що викликає кривавий пронос і буквально паралізує людину поширився на 12-ть країн і навіть потрапив у США. 19-ть із двох тисяч заражених у світі, - померли. Ліків немає, а пошуки джерела інфекції за тиждень пересварили півсвіту. Іспанські фермери, чиї огірки запідозрили спочатку, заявили про 200 мільйонів євро збитків щотижня.

Детальніше на відео

 

0506__2
Холера в Україні

Давно призабутий жах минулого – холера, підняв голову у приморському Маріуполі. 13-ть людей у холерному шпиталі. Чи зупиниться на цьому сумний рахунок?

Детальніше на відео

 

 

0506__3
Ексгумація тіла В'ячеслава Чорновола

І ще одна давня справа опинилася в центрі скандалу цього тижня. Тіло В'ячеслава Чорновола віддане землі 12-ть років тому викопали правоохоронці. Без відома родичів: хоч обіцяли попередити сина. Сама екс-гумація - це якраз те, чого добивалися колишні соратники засновника Народного руху.

Детальніше на відео

 

0506__4
Важливе за тиждень

І - ще події і кадри тижня, що не залишили байдужих. Бойову канонаду - знайому українцям по Новобогданівці відчули на собі росіяни. Поблизу Іжевська - спалахнуло 18-ть військових складів. Десять тисяч поворотів Ялти допомогли нам забрати в іспанців право на проведення популярного авторалі серії Ай-Ер-Сі.

Детальніше на відео

 

0506__5
Рекламна атака

Так чи інакше, усі ці люди - і мільярди інших на планеті стали жертвами добре продуманих рекламних технологій. Утім, сама реклама уже давно перетворилася на високотехнологічну лабораторію. Зараз це найтонший інструмент, яким буквально копають у наших мізках - і навіть зазіхають на душу.

Детальніше на відео

 

 

0506__6
Чи можливе життя без грошей?

Журналістка ТСН зважилася на сміливий експеримент. Юлія Дячук вирушає в подорож Україною - без жодної копійки. І планує за два-три тижні подолати відстань від східного до західного кордону. Про результати ви щодня будете дізнаватись у наших випусках новин.

Детальніше на відео

 

 

0506__7
Найсмачніші цікавинки сучасного мистецтва

На Венеційському бієнале в Італії, де українці знову зчинили фурор - Соломія Вітвицька переконалась: мільйонні прибутки гарантує не тільки сама ідея, а й уміння переконливо її продати.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: