Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про "макіївських терористів", газові питання, фіктивних депутатів, захисників громадських прав та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

tsn_1
Суд над "макіївськими террористами"

Саме там у січні сталися два вибухи, після яких в Україні всерйоз заговорили про терор. Нові погрози підняли тоді на ноги всю донецьку міліцію разом з СБУ. В пошуках причин політичних затягали на допити активістів Свободи.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_2
Газові обійми

Цього тижня газові переговори нашого прем'єра у Москві показали навіть його однопартійцям: компроміси з Росією все більше нагадують гру в одні ворота. Робоча зустріч Азарова і Путіна виявилась безплідною щодо головної мети.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_3
Янукович збільшив коло осіб, відповідальних за хабарництво

З першого липня почне діяти підписаний нарешті президентом закон "Про засади запобігання та протидії корупції в Україні". Він зокрема збільшив коло осіб, відповідальних за хабарництво.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_4
Тиждень криміналу

Боротися з корупцією влада вже почала. І так активно, що навіть викликала прискіпливу увагу з боку Заходу. Ось лише події цього тижня.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_5
Безпрецедентний факт зафіксували наші колеги із Донецька

Вони розмістили відео на  сторіці ТСН-Тижня у мережі Фейсбук. В їхню облраду може прийти будь-яка людина і голосувати за рішення, що вплинуть на життя всього регіону.  Подивіться, як брутально нівелюється сенс виборів в Україні.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_6
Захисників наших громадянських прав незабаром може стрімко поменшати

З легкої руки партії влади в зоні особливого ризику  опинились організації, що отримують фінансування зокрема, і з-за кордону.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_7
Екстра-місце для відпочинку шукають ті, хто весь час  під об’єктивами фотокамер

Сховатися на безлюдному острові, чи змішатися з натовпом . Пірнути на глибину - чи видертися на недосяжну вершину. Об’їздити світ у пошуках екзотичного раю - чи знайти рай, нікуди не виїжджаючи.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_8
В Лондоні жінки вийшли на вулиці за своє суто жіноче право

Приводом зібратися - стала недавня публічна заява одного з поліцейських керівників. Він попередив, що, - вдягаючись надто відверто, - жінки, по суті, провокують злочини на статевому ґрунті. На це ж - вказує і статистика.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: