Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про 70-ту річницю від нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз, суд над Юлією Тимошенко, зустріч Януковича з депутатами ПАРЄ та про електричні автомобілі майбутнього дивіться у випуску ТСН за 26.06.2011.

2606__1
70-та річниця від нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз

Попри тривожні очікування другої серії зіткнень між комуністами і націоналістами  - в Україні сучасній день минув спокійно.  У Львові 22-ге червня назвали "Днем пам'яті без агресії". І крім вшанування тисяч розстріляних енкавеесниками у червні 1941-го - радянські ветерани і повстанці дали дітям спільний урок у школі.

Детальніше на відео

 

2606__2
Суд над Юлією Тимошенко

Одразу два мітинги на Хрещатику: за - і проти Юлі. Депутати під колесами і пряма трансляція на півсвіту. Пильна увага Європарламенту і американського Держдепу. Суд над колишнім прем'єром Тимошенко - один з найгучніших процесів останніх років почався цього тижня відкрито: чим особливо пишається українська влада.

Детальніше на відео

 

 

2606__3
Зустріч Януковича з депутатами ПАРЄ

Дотримуватись  найвищих демократичних стандартів Україна просто мусить: бо головує зараз в Комітеті міністрів Ради Європи. Про долю Юлії Тимошенко - і про загально-європейські пріоритети з президентом Януковичем говорили депутати ПАРЄ. Якою бачать політичну погоду в Україні - цього тижня розказували не тільки вони, але і ті, хто намагається вести у нас великий бізнес.

Детальніше на відео

 

2606__4
Куди зникають гроші на медицину?

Майже 40-к відсотків грошей, що виділяють на медицину в Україні просто пропадають. Скандальний факт в інтерв'ю Радіо Свобода повідомила дочка знаменитого академіка Амосова і сама відомий лікар Катерина. Про тотальне розкрадання коштів медики волають не вперше. Але цього разу ТСН-тиждень має реальне і страшне  підтвердження. Смерть маленької Христинки Баб'як із Херсона розкрила цілу корупційну схему в Міністерстві охорони здоров'я: що варта такої ж прискіпливої уваги і  з боку правоохоронців.  

Детальніше на відео

 

2606__5
Важливе за тиждень

Лише кілометр не дотягнув до посадкової смуги нічний рейс "Москва-Петрозаводськ". Зачепивши електродроти і верхівки дерев літак впав на магістраль і розчавив випадкове авто. Аплодисменти - прямий шлях у тюрму. Так зреагували правоохоронці Білорусі на винахід тамтешньої опозиції: оплески протесту.

Детальніше на відео

 

2606__6
Допитливих українців чигає нова небезпека

Вона з'являється у ваших поштових скриньках в офіційних конвертах і з легальною адресою. Чому невинна здавалося б пропозиція розширити свої знання і придбати яку-небудь енциклопедію може стати нічним жахом для вас, ваших друзів і родичів - і чи можна цього жахіття позбутися?

Детальніше на відео

 

2606__7
Електричні автомобілі майбутнього

Електричний автомобіль - фантастична машина майбутнього, що заряджається від звичайної розетки і здатна просто розорити бензинових магнатів попри весь їхній шалений опір уже на наших вулицях.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: