Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про другу хвилю світової кризи, стан здоров’я Юлії Тимошенко, пошуки зниклих дітей, зникнення Черновецького та про підготовку до Дня Незалежності дивіться у випуску ТСН за 21.08.2011.

2108__1
Друга хвиля світової кризи

Так тепер звучить одна з версій нової хвилі кризи, дихання якої відчули вже навіть у віддалених куточках планети. Тільки-но Штати трохи розібралися зі своїми внутрішніми проблемами і загроза першого дефолту найпотужнішої країни світу відступила - як в останній робочий день цього тижня світові ринки знову впали.

Детальніше на відео

 

 

2108__2
Дискусії навколо кризи

Отже, ми на порозі нового і зовсім іншого шторму, ніж фінансова криза 2008 року. Це не мої слова – це думка президента Світового банку Роберта Зелліка, який цього тижня попередив про найнебезпечніші наслідки. Країни, які ми звикли вважати еталоном фінансової стабільності – на краю прірви.

Детальніше на відео

 

 

2108__3
Стан здоров’я Юлії Тимошенко

Отрута проти щурів, чи отрута проти тарганів - до цих запитань звелася справа проти  Юлії Тимошенко цього тижня.  Хвора чи здорова спробують відповісти лікарі. Та одним не довіряє сама підсудна, а її особистому лікареві офіційні медики.

Детальніше на відео

 

 

2108__4
Пошуки зниклих дітей

9-тирічна дівчинка із Києва може докорінно змінити наше уявлення про безпеку українських дітей. Інна Лук'янович зникла майже у центрі столиці ще три тижні тому. Вихідний день, багато камер, багато можливих свідків, купа машин.

Детальніше на відео

 

 

2108__5
Важливе за тиждень

Все менше вибору залишають українцям наші політики. Симпатикам Сергія Тігіпка незабаром доведеться шукати його під біло-синіми знаменами. Про намір перейти під крило Партії регіонів оголосив цього тижня сам віце-прем'єр. У справжнє бойовище перетворився мирний мітинг проти забудовників у київському спальному районі Троєщина.  Вибрики природи приголомшили жителів одразу двох країн світу.

Детальніше на відео

 

 

2108__6
Куди зник Черновецький?

От би так усім миром пошукати нам і київського мера. А то законно обраного керівника столиці не бачили на робочому місці вже з півроку, а у зарплатному листку регулярно розписується за нього, мабуть, привид. Офіційну владу ситуація цілком влаштовує: за двох містом успішно керує призначена президентом людина.

Детальніше на відео

 

 

2108__7
Україна готується до річниці Незалежності

Невловимий мер може спокійно відпочивати і далі, бо в очільників країни і столиці нині інший клопіт. До 20-тої річниці Незалежності українські міста рихтують і підфарбовують. І навіть Хрещатик збережуть від танкових гусениць: від військового параду, нагадаю, з метою економії відмовились.

Детальніше на відео

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: