Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про події в Нью-Йорку, лабіринти українських автошляхів, державу в державі та башато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

tsn_1
Головна подія цього дня відбувається в Нью-Йорку
Завмерли аеропорти, залізниці і громадський транспорт... Немає зв'язку, без електрики зупинились підприємства... Вперше в історії довелося евакуювати частину жителів Нью-Йорка - найбільшого міста Штатів. Майже два мільйони людей на східному узбережжі покинули свої домівки, тікаючи від стихії. Велетенський буревій Айрін - уже забрав життя одинадцяти людей - і смугою у 800! кілометрів - рухається далі на північ: до Вашингтона - офіційної столиці.
Детальніше на відеоtsn_2
Минулий тиждень пройшов під знаком святкування 20-річчя незалежності
Від традиційного параду на Хрещатику - і такого ж традиційного прийому у президента з нагоди свята - цього разу відмовились. Натомість - всім українцям запропонували одягти синьо-жовту стрічку: на знак любові до рідної країни. А Традиційно політичні майдани великих міст - в День незалежності перетворили на суцільний святковий майданчик. Ключові слова - країна почула у виступі Віктора Януковича на урочистих зборах напередодні 24 серпня.
Детальніше на відео
tsn_3
У світові хроніки українці увійшли бойовим відзначенням національного свята
Ще перед початком мітингу біля пам'ятника Шевченку судові виконавці попередили: ходити і мітингувати в інших місцях центру столиці - заборонено. Велелюдна колона з політичними  вимогами рушила вулицею, якої в судовій забороні не було. І раптом - вперлися у щити Беркута. Гарячі голови в колоні демонстрантів сприйняли перепону  як підставу для атаки. Спробу "прорватися" - ледь зупинили самі ж лідери опозиції.
Детальніше на відео
tsn_4
Держава в державі
Якщо ж набридли політики, а конституція і кордони - видаються не більше, ніж умовністю - то від буденного життя мегаполісу  - людина йде... ні, не в монастир, а в іншу державу. Не позначений на карті рух ідеологічних комун - шириться світом. І уже - непомітно для офіційної влади, - прижився в Україні. Про найнезалежніших у світі - ми розповімо у циклі сюжетів. Перша розповідь Марини Макущенко - про втікачів від екологічної кризи.  
Детальніше на відео

tsn_5
У громадянській війні в Лівії цей тиждень був переломним
Повстанці взяли під свій контроль більшу частину країни - і майже всю столицю. Нечисленні острівці спротиву відданих Муаммару Каддафі сил - вже не є серйозною перешкодою: їхні дії - позбавлені координації. Де зараз сам колишній безмежний володар Лівії - залишається таємницею. Із зовнішнім світом - полковник Каддафі спілкується через довірену особу. І саме так - передав своїм противникам: готовий на переговори про передачу влади.
Детальніше на відеоtsn_6
Тиждень запам'ятається ще й таким
СБУ відзвітувала, що відвернула гучний теракт. Крапку прокуратура поставила і у справі В'ячеслава Чорновола. Град завбільшки з куряче яйце пройшов на Львівщині. Через будиночок біля Моря - взяли в облогу висотку в центрі столиці.
Детальніше на відео

tsn_7
Нічний жах водія - рушити дорогами України без навігатора
Позначення вулиць, перехресть і схеми проїзду нових маршрутів - звична для європейця річ - у нас все ще речі із сфери фантастики. Як вижити у цьому лабіринті майбутнім гостям футбольного чемпіонату - і коли наші глухо-німі вулиці заговорять - розвідував  Сергій Швець.  
Детальніше на відео
tsn_8
Сьогодні в проекті "Голос країни" - чвертьфінал!
І вже сьогодні - ми дізнаємося імена півфіналістів головного шоу країни. Не забувайте, що триває кастинг  другого сезону! не ховайте свій талант на кухні чи в душі! приходть до нас! нехай ваш голсо почує вся країна!
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: