Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Ювілейний саміт СНД, третя газова війна, реформи в освіті, вбивць Гії Ґонґадзе та протести в Ізраїлі дивіться у випуску ТСН-тиждень за 04.09.2011.

0409__1
Ювілейний саміт СНД

Найсвіжіші новини які ще будуть прискіпливо досліджувати аналітики, - принесли останні дні в Душанбе. Вісім із 11-ти лідерів так званої Співдружності незалежних держав зібралися там на ювілейний саміт СНД. І хоч глави держав в один голос твердили, що таке об'єднання себе виправдало і альтернативи йому немає - затаєні конфлікти проривалися навіть крізь дипломатичний етикет.

Детальніше на відео

 

0409__2
Третя газова війна

Третьою газовою вже назвали іноземні ЗМІ стосунки Києва і Москви цього тижня. Наразі це гострі заяви Банкової та інформаційні атаки Кремля. "Газпром" не хоче переглядати газових контрактів, підписаних 2009-го року. Офіційний Київ пригрозив міжнародним судом.

Детальніше на відео

 

 

0409__3
Чи виживе школа після реформ?

Того ж дня, коли щасливі першачки в одних містах і селах радісно починали свій новий шлях мами їхніх однолітків буквально штурмували шкільні коридори: добиваючись, щоби діти мали змогу вчитися. Декого виносили непритомними.

Детальніше на відео

 

0409__4
Заслужений учитель України про реформи в освіті

Спільна проблема школи, гімназії і ліцею за регульованість. Кого, чого і як навчати їм указують згори: міністерство, академія, райуправління. Ось така перекинута піраміда. Тоді як у розвинених країнах усе з точністю до навпаки: учитель сам вирішує, що треба для кожного конкретного учня, щоби нахили його розвинулись якнайкраще. Так розказав нам досвідчений педагог із Кіровограда, заслужений учитель України Віктор Громовий.

Детальніше на відео

 

0409__5
Гість програми Станіслав Ніколаєнко

Тим часом саме за освітні реформи, що збурили народ, і збираються, нібито звільнити чинного міністра Дмитра Табачника. Про це пише преса зокрема, газета "Комерсант". Можливими наступниками називають тих, хто в цьому кріслі вже побував, а саме Василя Кременя і нинішнього мого гостя Станіслава Ніколаєнка.

Детальніше на відео

 

0409__6
Вбивці Гії Ґонґадзе

Найвищих посадовців України названо замовниками вбивства журналіста Гії Ґонґадзе вже юридично: на суді. І хоч сам суд над екс-генералом Пукачем закритий від сторонніх очей, - таке зізнання не має права обійти навіть вітчизняна Феміда. Чи ж варто боятися її меча і досі сильним світу цього і чому генерал-убивця не бачить потреби каятися?

Детальніше на відео

 

0409__7
Головне за вихідні

Японія у полоні стихії. Знову. Лише за день на островах випало стільки опадів, скільки не випадає за місяць. Річки вийшли з берегів. Вулиці міст перетворилися на потоки брудної води. Без даху над головою залишилися сотні людей. У ці хвилини повстанці штурмують укриття, де переховується повалений диктатор Каддафі. У суботу Ізраїль просто вибухнув соціальним протестом. На вулиці вийшло чотириста тисяч людей. 

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: