Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про газову інтригу, Табачника та квіти, штурм Верховної Ради, студентські страйки та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

01_gaz
Українсько-російська газова інтрига завершує тиждень
Після словесної канонади минулих днів - і взаємних обіцянок звернутися до суду - нова спроба розв'язати газовий вузол відбулася цієї суботи: в Завидово під Москвою.
Детальніше на відео

 04_tabachnik
Дісталося від невдоволених політикою уряду і міністру освіти
Мами учнів маленьких шкіл, які вирішено закрити - шукали у Києві захисту. Але отримали відповідь: це - справа місцевих влад. Але найскандальнішим стало спілкування міністра з однією студенткою. Слова "міністр", "квіти" і "дівчина" - в Україні тепер набули особливого змісту.
Детальніше на відео
06_stud
Цього тижня бутнували не тільки українські студенти
Те, на що перетворилися протести студентів у Чилі – можете бачити на екранах. Демонстрації і страйки фактично паралізували вулиці Сантьяго, переросли у запеклі сутички із поліцією. Молоді люди  жбурляли у правоохоронців каміння і коктейлі Молотова.
Детальніше на відео

05_afgan
Чи ж будуть почуті афганці з чорнобильцями?
Ми запитали в одного з помітних регіоналів - голови Комітету з питань регламенту й депутатської етики Володимира Макеєнка. Саме його комітет - виступає третейським суддею у бійках всередині Верховної Ради.
Детальніше на відео

 

 

10_vina
ТСН-Тиждень продовжує власний спецпроект: "Звільніть Максима Дмитренка"
Нагадаємо, у вересні 2004 року жителя села Пологи Максима Дмитренка звинуватили у зґвалтуванні і вбивстві 17-річної Світлани. Дмитренко зізнався у скоєнні цього злочину, однак після суду заявив адвокатові і слідчим прокуратури, що місцеві правоохоронці буквально вибили з нього прихід із каяттям.

Детальніше на відео
11_mix
Що ще сталося в Україні та світі цього тижня
Скасування літнього часу в Україні, заборона реклами тютюну, небувалий скандал у Великобританії, в Китаї через сильну течію річки велике судно втратило кермування, багатовікова традиція каталонців, - мистецтво протистояння бика і тореро, відходить у минуле.

Детальніше на відео

12_crisis
Коктейль Молотова - для світової економіки

Так образно – експерти назвали економічну бурю, яка накрила біржі від сходу до заходу. Цього тижня обвалилось усе – акції, нафта, дорогоцінні метали. Лідери країн, як і керівники світових фінустанов – намагалися експертів заспокоїти. Але… навіть у їхніх словах читається не те що занепокоєння, а відвертий страх перед майбутнім.
Детальніше на відео
Брітні Спірс у Києві
У Києві облаштувалася Брітні Спірс
Вночі вона поселилася  в готелі Опера. А сьогодні - пообіді вже вирушила на шопінг. Для цього Брітні обрала Пасаж. Зараз ви бачиет ексклюзивне відео, яке відзнали репортери ТСН. Спочатку Брітні разом зі своїм хлопцем випили по каві лате і з"їли по тістечку. Загальний рахунок склав майже двісті гривень. Надворі Брітні вітали здивовані перехожі, проте на спілкування з ними вона не наважилась.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: