Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про військові дії посеред Одеси, угоду асоціації України з Євросоюзом, вирок у справі Тимошенко, біометричні паспорти, відбитки пальців, державу в державі та про переведення стрілок годинника дивіться у випуску ТСН-тиждень за 02.01.2011.

0210__5
Справжні військові дії посеред курортного міста мільйонника

Сьогодні їм віддали останні почесті і посмертно нагородили відзнакою МВС "Закон і порядок". У міліцейській класифікації вона значиться як заохочувальна.  21-річний  "беркутівець" Віктор Кожеко і 40-річний інспектор ДАІ Олександр Розмаріца загинули під час операції із затримання замовного вбивці.  

Детальніше на відео

 

0210__1
Угода про асоціація України з Євросоюзом

А зараз про останній іспит перед підписанням омріяної угоди про асоціацію України з Євросоюзом складав президент Янукович цього тижня у Варшаві. Наскільки близько ми до створення вільної зони з ЄС і права на короткі, але безвізові туди поїздки і що може завадити на європейському шляху - про це йшлося на саміті так званого Східного партнерства.

Детальніше на відео

 

 

0210__2
Вирок у справі Тимошенко

Думка Європи щодо демократії і прав людини в Україні дуже важлива для офіційного Києва. Але суддя у справі колишнього прем'єра Тимошенко "не зобов'язаний враховувати чиюсь політичну думку, в тому числі і зарубіжних партнерів". Цю реакцію української влади  - вже після розмов у Варшаві озвучив речник МЗС.

Детальніше на відео

 

 

0210__3
Біометричні паспорти

Парламент ухвалив закон про біометричні паспорти. Але Мінюст уже попередив: закон порушує Конституцію. Кілька депутатів від опозиції закликали главу держави не підписувати його. Чи й справді нові біометричні документи так обтяжать кишені українців як про це гуде преса?

Детальніше на відео

 

 

0210__4
Відбитки пальців

А пункт про "пальчики", до речі далеко не безневинна штука. Вам ще не доводилося здавати свої відбитки: щоб потім вони фігурували у базі даних міліції, як це часто показують у кіно? І ви переконані, що в цю базу даних ніколи не потрапите, бо злочинів не вчиняли? Не варто бути такими впевненими застерігає Григорій Жигалов.

Детальніше на відео

 

0210__6
Держава в державі

Марина Макущенко побувала в гостях у амішів. В селі, якого й на карті немає. Бо головна ідея його жителів  - подалі від держави і цивілізації. Чому відлюдники ховаються від світу за вірою і як живеться в Україні тим, хто хоче бути іншим дивіться у сюжеті ТСН.

Детальніше на відео

 

 

0210__7
Проти сонця

Відмова від постійного переведення стрілок добра нібито справа, якою хотіли потішити народні депутати своїх виборців, обернулася регіональним скандалом. Постійний літній час на якому зупинилася Верховна Рада суперечить природному годиннику українців.

Детальніше на відео

 

0210__8
Звільніть Максима Дмитренка

Триває третій тиждень нашої боротьби за звільнення в'язня на ім'я Максим Дмитренко. Його засудили за злочин іншого: пологівського маніяка Ткача. І не звільнили навіть тоді, коли сам Ткач докладно  розповів, як ґвалтував і убивав 17-річну дівчину. І хоч Ткача за сотню подібних убивств засудили довічно ще три роки тому, Максим Дмитренко сидить і досі.

Детальніше на відео

 

0210__9
Головне за вихідні

Протести проти фінансової кризи, яку влада перекладає на плечі народу - докотилися за океан. Сотні людей у Києві зібралися вшанувати пам'ять жертв Бабиного яру. Цьогоріч кругла дата. Виповнилося 70-років відтоді, як почалися масові розстріли. Лише за два дні - 29-го і 30-го вересня німецькі нацисти розстріляли у Бабиному Яру понад 33-ри тисячі євреїв. Під фонограму, зате з опорою електропередач відспівала свій єдиний концерт у Києві поп-принцеса  Брітні Спірс.

Детальніше на відео

 

 

0210__10
Поліглоти з пелюшок

Няні із Китаю - нова мода у завбачливих і небідних українських батьків. За прогнозами - кожні  наступні 6 років населення цієї країни зростатиме на кількість населення всієї України, і тамтешня  економіка розвивається бурхливо. Тож готувати малят до успіху у бізнесі стає модним уже зараз.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: