Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про зміни до Конституції, відставку Лужкова, новий законопроект про захист національних меншин, наслідки боргів за квартиру та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

01_war
Перша світова війна закінчилася сьогодні

І це - не календарна дата всесвітньої кривавої бойні. А останні рахунки Німеччини: через дев'ять десятиліть після підписання мирного договору у Версалі. За його умовами, німці, як сторона, що програла, - мусили заплатити країнам-переможницям величезні репарації - загалом 226 мільярдів марок.

Детальніше на відео

 

 

02_fefmida
Дискусії, хто головний в Україні - Президент, Прем'єр чи Парламент - більше не існує

Крапку - цього тижня поставив Конституційний суд. Його рішенням - політична реформа - яка стала компромісом Помаранчевої революції у 2004 - і причиною 5-тирічної тотальної війни між президентом Ющенком, прем'єром і парламентом - скасована.

Детальніше на відео

 

 

03_luzchhkov
Юрій Лужков скинутий з Олімпу одним помахом пера

І невідомо, чи лише цим завершиться його особиста катастрофа. Російські податківці - вже взяли слід опального політика. Втім - вибухова хвиля дійшла і до України. Борис Іванов - про те, кого можуть зачепити осколки.

Детальніше на відео

 

 

 

04_school
Доля вашої дитини може залежати від рішення однієї-єдиної людини – вчителя

На щастя, педагоги, які буквально продукують таланти, - є. На жаль, системи, яка б виявляла, плекала, - а затим використовувала вітчизняні суперобдарування, - немає. Єдиний титулований фізико-математичний ліцей - погоди не робить. Втім, навіть тут - майбутні Едісони та Ейнштейни змушені одночасно проходити і школу виживання.

Детальніше на відео

 

05_yazik
Новий законопроект під гаслом захисту прав національних меншин урівнює мову державну з російською

А паралельно - створює масу додаткових проблем: бо передбачає навчання і спілкування з державними посадовцями мовами всіх 130 мовних меншин у країні. Світлана Березівська - ідучи слідами масових протестів - з'ясувала майже сенсаційну річ.

Детальніше на відео

 

 

06_komun
Борги за квартиру можуть залишили вас без неї

Ухвалені вже парламентом зміни до закону про судоустрій і статус суддів - дозволяють за ці борги зразу ж подавати на вас до суду: без вашого відома. Ну а після змін у Кримінальному і Цивільному кодексах - якщо рішення суддів не виконаєте - легко опинитеся за ґратами. Тішить у цій історії лише те, - що, навіть маючи борги - ви можете оформити субсидію.

Детальніше на відео

 

07_gipnoz
Кілька рухів гіпнолога над головою, клацання біля скроні і ви занурююєтесь в інший світ

Як пояснює фахівець  Дмитро Домбровський - цей медитативний стан переводить роботу мозку і тіла в окремий режим. Наче наступає такий собі сон - і просвітлення одночасно. От тоді ви й почнете виявляти свої таланти - приховані творчі резерви вийдуть назовні і розкриються суперможливості.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: