Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про завершення суду над Тимошенко, газову війну України та Росії, зустріч Януковича та Медведєва, апеляція у справі над Тимошенко, повернення грошей за неякісно надані послуги, право покинути світ без страждань та про зміна часу в Україні дивіться у випуску ТСН-тиждень за 16.10.2011.

Завершення суду над Тимошенко

Завершення суду над Юлією Тимошенко стало найгучнішою подією не лише цього тижня, а й кількох останніх років. Процесу, що може позначитися на долі мільйонів українців. 7-м років позбавлення волі. На три  роки заборона обіймати посади у владі.

Детальніше на відео

 

 

Зустріч Януковича з Медведєвим

Вже цього вівторка нас очікують дві важливі для українсько-російських газових відносин зустрічі: президента Януковича зі своїм колегою Медведєвим у Донецьку,  - і прем'єра Азарова із Володимиром Путіним у Санкт-Петербурзі. Є імовірність, що після цих розмов - нову газову війну вдасться припинити.

Детальніше на відео

 

 

Критика Заходу

На перемови до Москви український прем'єр їде на тлі тотальної критики. Його російському колезі дуже не сподобалася прив'язка суду над Юлією Тимошенко до газових угод. Ну а на Заході взагалі побачили в гучному процесі не так економічну, як політичну складову. І поки лідер опозиції залишається за ґратами плани Києва на зближення з Євросоюзом стають дедалі примарнішими.

Детальніше на відео

 

 

Апеляція у справі над Тимошенко

Адвокати колишнього прем'єра готуються подати до кінця наступного тижня. І розглядати її - можуть  вже на базі нового законодавства припустив президент Янукович. Він вважає: стаття 365-та за якою засудили екс-прем'єра, може взагалі зникнути з Кримінального кодексу.

Детальніше на відео

 

 

Як забрати гроші за неякісно надані комунальні послуги?

Цього тижня в Україні розпочався опалювальний сезон. У кого батареї досі холодні можуть сподіватися на матеріальну компенсацію. Столична влада подала приклад і перерахувала киянам 42 мільйони гривень за неналежно надані комунальні послуги. Хто отримав ці гроші, та чи реально домогтися перерахунку самотужки?

Детальніше на відео

 

 

 

Нацбанк робить півкроку назад

До суду обурені вимогою здавати копію паспорта при купівлі валюти звернулися політики і 107-м вітчизняних банків. Проти виступив і міністр юстиції. Результат - тільки для іноземних клієнтів. Здаючи валюту, їм  достатньо буде показати будь-який документ, що засвідчує особу. Своїх же громадян для порятунку гривні Нацбанк заманює золотом.

Детальніше на відео

 

 

Заробітчани перестають передавати гроші на Батьківщину

А тим часом поволі міліє ще один потік - навіть не потік, а потужна річка що вливала в Україну мільярди доларів і євро. Тільки за пів цього року наші заробітчани переслали сюди майже 3 мільярди доларів. Це лише офіційні дані. А в 2006-му їхні гроші склали майже чверть валового внутрішнього продукту: тобто всього, виробленого в Україні.

Детальніше на відео

 

Головне за тиждень

Хвиля атикризових протестів в Америці і Європі за тиждень перетворилась на шторм світового масштабу. Він накрив уже Азію та Австралію. В Україні проти невдоволених афганців пустили важку артилерію. Футболіст Артем Мілевський залишився без улюбленої Мазератті. У Білорусі порушили карну справу проти  лідера гурту  "Ляпіс Трубецькой" Сергія Міхалка.

Детальніше на відео

 

Звільніть Максима Дмитренка

Минув  місяць від початку  нашої боротьби за звільнення в'язня на ім'я Максим Дмитренко. Його засудили за злочин іншого: пологівського маніяка Ткача. Дмитренко у в'язниці досі. Хоча сам Ткач вже кілька років тому  докладно  розповів, як ґвалтував і убивав 17-річну дівчину. Якщо суд виправдає Дмитренка, то доведеться шукати винних: серед правоохоронців, а можливо і суддів, які покарали невинну людину.

Детальніше на відео

 

 

Право покинути світ без страждань

Ми рідко думаємо про це - в боях за щоденне виживання. І  з поняттям "паліативна медицина" знайомимось тільки тоді, коли вже не в змозі полегшити нескінченний біль близької людини. Моя колега Юліана Саух дізналась факт страхітливий: 95-ть відсотків невиліковно хворих в Україні помирають у страшних муках.

Детальніше на відео

 

 

Світ який не подобається, варто змінити

Така собі вища ступінь місцевого самоврядування.  Одних вона лякає, інших вабить . Але здивувати здатна  будь-кого.  Марина Макущенко побувала в парламенті, що засідає в сараї , - в комуні де заборонений секс і у знервованих селян, які живуть поряд з підозрілими  для них людьми.

Детальніше на відео

Наступна публікація