Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про завершення суду над Тимошенко, газову війну України та Росії, зустріч Януковича та Медведєва, апеляція у справі над Тимошенко, повернення грошей за неякісно надані послуги, право покинути світ без страждань та про зміна часу в Україні дивіться у випуску ТСН-тиждень за 16.10.2011.

1610__1
Завершення суду над Тимошенко

Завершення суду над Юлією Тимошенко стало найгучнішою подією не лише цього тижня, а й кількох останніх років. Процесу, що може позначитися на долі мільйонів українців. 7-м років позбавлення волі. На три  роки заборона обіймати посади у владі.

Детальніше на відео

 

 

1610__2
Зустріч Януковича з Медведєвим

Вже цього вівторка нас очікують дві важливі для українсько-російських газових відносин зустрічі: президента Януковича зі своїм колегою Медведєвим у Донецьку,  - і прем'єра Азарова із Володимиром Путіним у Санкт-Петербурзі. Є імовірність, що після цих розмов - нову газову війну вдасться припинити.

Детальніше на відео

 

 

1610__3
Критика Заходу

На перемови до Москви український прем'єр їде на тлі тотальної критики. Його російському колезі дуже не сподобалася прив'язка суду над Юлією Тимошенко до газових угод. Ну а на Заході взагалі побачили в гучному процесі не так економічну, як політичну складову. І поки лідер опозиції залишається за ґратами плани Києва на зближення з Євросоюзом стають дедалі примарнішими.

Детальніше на відео

 

 

1610__4
Апеляція у справі над Тимошенко

Адвокати колишнього прем'єра готуються подати до кінця наступного тижня. І розглядати її - можуть  вже на базі нового законодавства припустив президент Янукович. Він вважає: стаття 365-та за якою засудили екс-прем'єра, може взагалі зникнути з Кримінального кодексу.

Детальніше на відео

 

 

1610__5
Як забрати гроші за неякісно надані комунальні послуги?

Цього тижня в Україні розпочався опалювальний сезон. У кого батареї досі холодні можуть сподіватися на матеріальну компенсацію. Столична влада подала приклад і перерахувала киянам 42 мільйони гривень за неналежно надані комунальні послуги. Хто отримав ці гроші, та чи реально домогтися перерахунку самотужки?

Детальніше на відео

 

 

 

1610__6
Нацбанк робить півкроку назад

До суду обурені вимогою здавати копію паспорта при купівлі валюти звернулися політики і 107-м вітчизняних банків. Проти виступив і міністр юстиції. Результат - тільки для іноземних клієнтів. Здаючи валюту, їм  достатньо буде показати будь-який документ, що засвідчує особу. Своїх же громадян для порятунку гривні Нацбанк заманює золотом.

Детальніше на відео

 

 

1610__7
Заробітчани перестають передавати гроші на Батьківщину

А тим часом поволі міліє ще один потік - навіть не потік, а потужна річка що вливала в Україну мільярди доларів і євро. Тільки за пів цього року наші заробітчани переслали сюди майже 3 мільярди доларів. Це лише офіційні дані. А в 2006-му їхні гроші склали майже чверть валового внутрішнього продукту: тобто всього, виробленого в Україні.

Детальніше на відео

 

1610__8
Головне за тиждень

Хвиля атикризових протестів в Америці і Європі за тиждень перетворилась на шторм світового масштабу. Він накрив уже Азію та Австралію. В Україні проти невдоволених афганців пустили важку артилерію. Футболіст Артем Мілевський залишився без улюбленої Мазератті. У Білорусі порушили карну справу проти  лідера гурту  "Ляпіс Трубецькой" Сергія Міхалка.

Детальніше на відео

 

1610__9
Звільніть Максима Дмитренка

Минув  місяць від початку  нашої боротьби за звільнення в'язня на ім'я Максим Дмитренко. Його засудили за злочин іншого: пологівського маніяка Ткача. Дмитренко у в'язниці досі. Хоча сам Ткач вже кілька років тому  докладно  розповів, як ґвалтував і убивав 17-річну дівчину. Якщо суд виправдає Дмитренка, то доведеться шукати винних: серед правоохоронців, а можливо і суддів, які покарали невинну людину.

Детальніше на відео

 

 

1610__10
Право покинути світ без страждань

Ми рідко думаємо про це - в боях за щоденне виживання. І  з поняттям "паліативна медицина" знайомимось тільки тоді, коли вже не в змозі полегшити нескінченний біль близької людини. Моя колега Юліана Саух дізналась факт страхітливий: 95-ть відсотків невиліковно хворих в Україні помирають у страшних муках.

Детальніше на відео

 

 

1610__11
Світ який не подобається, варто змінити

Така собі вища ступінь місцевого самоврядування.  Одних вона лякає, інших вабить . Але здивувати здатна  будь-кого.  Марина Макущенко побувала в парламенті, що засідає в сараї , - в комуні де заборонений секс і у знервованих селян, які живуть поряд з підозрілими  для них людьми.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: