Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про місцеві вибори в Україні, питання постачання нафти, заморожування тіл, вакцинацію, кінофестиваль "Молодість" та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

ТСН_1
Місцеві вибори цього разу стали лакмусовим папірцем вільного волевиявлення

Опозиція ще до голосування заявляла про надмірний друк бюлетенів, про тиск на медіа і про клони опозиційних партій. Однак чинна влада запевняє: для демократичності виборів - зроблено все. І навіть потурбувалася, щоб - в дусі давніх радянських традицій - виборцю на дільниці було що з'їсти - і що випити.

Детальніше на відео

 

ТСН_2
Традиційно вільна неділя сьогодні – лише у жителів столиці і тернополян

Для них - Конституційний суд і парламент зробили виняток - і вибори скасували. У столиці - мера і Київ-раду вже обирали достроково - у 2008 році, а райради  - ліквідували взагалі. З цієї ж причини - дострокових виборів - відпочивають сьогодні і тернополяни.

Детальніше на відео

 

 

ТСН_3
Під загрозою було сьогодні голосування у Львові

В чому причина - і чи не завадить це підсумкам виборів? Виборчі проблеми почалися вже о 4 ранку. В цей час Львівський апеляційний суд зняв з перегонів клон однієї з опозиційних партій - із такою ж назвою.

Детальніше на відео

 

 

ТСН_4
В Харкові вибухнув один з найпомітніших скандалів передвиборчої кампанії

Коли опозиція зафіксувала неврахований тираж бюлетенів на місцевому поліграф-комбінаті. Чи не позначився цей скандал на голосуванні нині - питаємо в Андрія Барташова.

Детальніше на відео

 

 

ТСН_5
Над столичними владними пагорбами цього тижня витав запах нафти і газу

Зразу два енергетичні візити - схоже, мали прямо протилежну мету. У середу до Києва з блискавичною програмою навідався російський прем'єр Путін. А слідом за ним у четвер - азербайджанський президент Ільхам Алієв. Ключовий інтерес обох - нафта.

Детальніше на відео

 

 

ТСН_6
Чому ж так важко легка каспійська нафта добирається до України?

В самому серці Азербайджану це питання з'ясовував Сергій Швець. Він вже відчув смак багатообіцяльного чорного золота.

Детальніше на відео

 

 

 

ТСН_7
Місяць на межі виживання

Одні шкарпетки, одні труси і неякісні колготки – це уся промислова розкіш, що дозволили собі учасники експерименту профспілок України. Спроба протягти на 907 гривень – прожитковий мінімум в країні – обернулась для них втраченими кілограмами – і стійкою ненавистю до: квашеної капусти.

Детальніше на відео

 

 

ТСН_8
Українці - готуються до безсмертя

Заморожують тіла, щоб ожити вже у світлому майбутньому. І вигадують спосіб записати у комп'ютер душу - щоб згодом вживити її у своє нове тіло. Які тернії долають українці у боротьбі зі смертю - і чи є надія на перемогу - Костянтин Коробов дізнавався у Москві: у єдиному на всю Європу кріосховищі.

Детальніше на відео

 

 

ТСН_9
Вакцина - смерть чи порятунок?

Поки кілька оригіналів чекають вічного життя у кріокамерах, мільйони їхніх живих співвітчизників намагаються врятуватися від можливого мору вже тут - і зараз. Ще одна смерть немовляти - і новий скандал навколо вакцин - знову паралізував плановий календар імунізації. Медики б'ють на сполох: країні вже зараз загрожують масові епідемії.

Детальніше на відео

 

 

ТСН_10
В Києві розв'язка головної кіно-інтриги тижня

Своїх фаворитів - називає сорокова київська Молодість. Ще раз довівши, що у 40 все тільки починається, фестиваль вразив публіку на самому початку, цілим феєрверком зірок першої величини. І не меншим мистецьким шоком стали фільми-учасники цьогорічного конкурсу.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: