Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про корупційний скандал в уряді, що приховують наліпки "БЕЗ ГМО", одруження Довгого, збільшення психічних розладів та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

tsn_1
Корупційний скандал вибухнув цього тижня в уряді

СБУ заарештувала голову держінспекції контролю за цінами Тетяну Рудь. І наші підозри дістали підтвердження: ціни на все в Україні - диктують зовсім не ринок і не економіка. А - непомірні апетити кількох чиновників.

Детальніше на відео

 

 

tsn_2
Елітні пенсії

Якщо ви вже перетнули цю сакраментальну межу - приготуйте собі пляшечку валідолу. Бо суми, про які йтиметься далі - могли б ощасливити не одну сотню простих трудівників. Як же потрапляють в елітну касту пенсіонерів - і чому так мало залишається решті - спроба аналізу від ТСН-тижня.

Детальніше на відео

 

 

tsn_3
Столичне небо відкривають для вертольотів

Нездоланні корки на дорогах, отримавши дозвіл - незабаром можна буде просто облетіти. Стимулом процесу - став президент. Альтернативою перекриттю вулиць для Президентського кортежу - в адміністрації назвали гелікоптер.

Детальніше на відео

 

 

tsn_4
Чи збереже Україна унікальну пам'ятку, даровану їй вічністю?

Вийти із грецького акрополя, - увійти у римські терми, - а звідти - в розкішний палац візантійської доби... Таку дивовижну можливість - мали б наші діти, якби - дочекалися завершення розкопок стародавнього Херсонеса.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_5
"Мовчазна епідемія"

Депресія. Синдром хронічної втоми - світова чума, від якої вже щодня гине три тисячі людей, - на порозі України. Про збільшення психічних розладів - цього тижня заявили зразу два міністерства.

Детальніше на відео

 

 

tsn_6
Що приховують зелені наліпки "БЕЗ ГМО"

У владі  довго сперечалися, як позначати присутність ГМО у харчах, ще довше - малювали етикетки. Однак - Олександр Моторний готовий розповісти, що приховують зелені наліпки "БЕЗ ГМО" - і скільки коштує обман, на якому ви, якщо не полінуєтесь, можете заробити.

Детальніше на відео

 

 

tsn_7
Одруження секретаря Київради Олеся Довгого стало сенсацією світського життя

І не лише тому, що Леонід Черновецький - пообіцяв мільйон доларів тому, хто знайде  наречену вірному соратникові мера. А ще і з тієї причини, що вибір молодого чиновника - виявився дуже вдалим політичним союзом. Чи випадково так прицільно стріляє Купідон?

Детальніше на відео

 

 

tsn_8
Акторка-робот з успіхом дебютувала у театрі

А співачка-голограма - вже не сходить з перших позицій японських чартів. Вона  має шанс сподобатися і вам. Бо хто ще так дивовижно може виконати головну пісню нашої країни?

Детальніше на відео

http://tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=390581&items=26256&type=0

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: