Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про, аварійну справу, мисливців за дітьми, пошуки різника, безмежні податки та про життя свиней дивіться у випуску ТСН за 16.11.2010.

tt_1
Відкладена справа

А на Рівненщині вже півроку розбираються: на чиєму сумлінні загибель жінки на пішохідному переході? Міліція вже списала було провину на небіжчицю. Але родичі, розшукавши свідків аварії, таки домоглися, щоб за справу взялася прокуратура.

Детальніше на відео

 

 

tt_2
Мисливці за дітьми

Педофіли  все  частіше ховаються  за масками добропорядних громадян. Це не  врятувало миколаївських збоченців від викриття. Чоловіки сім років розбещували хлопчиків із бідних родин та  вихованців  інтернату. Сам процес порноділки знімали на відео, кадри і фото викладали в Інтернет.

Детальніше на відео

 

 

tt_3
Пошуки різника

Чоловіка, який упродовж двох останніх тижнів грабував київські крамниці, упіймали. З’ясувалося, місяць тому він утік із колонії, де сидів за розбій, подався до столиці і негайно взявся за старе. Затриманий вже зізнався у дев'яти розбійних нападах. Утім, правоохоронці припускають  "вольниця" лише цим не обмежилася.           

Детальніше на відео

 

 

tt_4
Протести

В парламенті цього ранку погоджували програму  дій на тиждень, а неподалік до порядку денного депутатів пропонували внести зміни. Мітингувальники  просили обранців разом перечитати Трудовий кодекс, а заразом і Податковий. Головна претензія до першого працювати, а не перепрацьовувати. До другого не захоплюватися податками.

Детальніше на відео

 

 

tt_5
Обкладемо податками всіх , навіть безробітних

Підвищені обов‘язки взяла на себе Податкова адміністрація Донецької області, яка запевняє, в регіоні кожен другий не платить податки, і таких понад мільйон. 

Детальніше на відео

 

 

 

tt_6
Жорстоке вбивство у Харкові

Сн зарізав матір-пенсіонерку,  потім свою небогу.  Дівчині було усього п'ятнадцять. Причиною трагедії як це часто буває стала оковита. Адже вбивця перед тим, як скоїти страшне майже добу пиячив.

Детальніше на відео

 

 

tt_7
Хочеш літати

В Україні  традиційно багато Кулібіних, які у  підвалах та на горищах творять свої літальні апарати, а от почати літати на них самостійно без порушення авіаційних правил дуже складно.

Детальніше на відео

 

 

tt_8
Як свині живуть

На Київщині по-європейськи зажили свині. Пацюки не українські, з Данії. Завезли, щоб розмножувалися і нагодували столицю та область. На відкриття євросвинарника приїхав навіть голова обласної адміністрації. 

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: