Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про революційні відкриття науковців, кодекс протесту, двоголову столицю та скорочення чиновницької армії дивіться у випуску ТСН-тиждень за 21.11.2010.

2111_1
Революційне відкриття

Що робить усіх нас жителями кардинально нового світу Планета, яку обігрівають міліграми речовини. Зорельоти, що літають швидше світла. Подорожі в часі: у минуле - і майбутнє.  Двері в цю дивовижну реальність - відчинив успішний експеримент у відомому Церні: Європейському центрі ядерних досліджень.

Детальніше на відео

 

 

2111_2
Протестний кодекс

Паралізований рух у столиці та обласних центрах. Виламані двері адміністрацій і напівпридушені депутати у Верховній Раді. Новий Податковий кодекс мав створити райські умови для підприємців. І за задумом урядовців, побороти фінансові схеми та вивести мільярди з тіні. Але тих, хто заробляє лише тисячу-дві гривень, він змушує замислитися над виживанням. Їхня остання надія Президент.

Детальніше на відео

 

 

2111_3
Столиця відтепер двоголова

Олександра Попова який уже 5 місяців керував містом фактично цього тижня призначили очільником його адміністрації юридично.  Проблема ж як завжди - у грошах. Адже право розпоряджатися мільйонами з бюджету залишається і в новопризначеного  градоначальника Попова. І в досі чинного епатажного мера Леоніда Черновецького. Хто ж у домі господар?

Детальніше на відео

 

 

2111_4
Чи здадуть пільги без бою

Грандіозне скорочення чиновницької армії майже вполовину знову обіцяють країні. Ідею, щоправда, виношують у суворій секретності: щоби не паралізувати наперед увесь державний апарат. Однак у пресу вже просочилося: Дамоклів меч навис над вісьмома із 20-ти нинішніх міністерств.

Детальніше на відео

 

 

2111_5
Країною без правил називають Єгипет

Його дорожні катастрофи щороку забирають близько восьми тисяч життів. Переважно туристів. І дость часто наших спів-вітчизників. Бо саме жителі колишнього Союзу найбільше люблять недорогий відпочинок біля теплого Червоного моря. Цього тижня він став останнім іще для трьох українців.

Детальніше на відео

 

 

2111_6
Скільки вигоди і скільки ризику у нетрадиційному застосуванні еротики

Бо те, що одвіку залишалось особистою справою тільки двох, дедалі більше стає популярним товарним брендом.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: