Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про новий податковий кодекс, "Газпром" і "Нафтогаз", ситуацію з владою в Польщі, небезпеку літньої моди та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

01_codex
Про податковий кодекс уряду Азарова

Він обіцяв полегшити життя підприємцям і при цьому суттєво поповнити держбюджет. Перше читання в Парламенті - уже пройдено. Але чого в ньому більше - батога чи пирога - ПЛАТНИКИ податків сперечаються досі.

Детальніше на відео

 

 

02_azarov
Ексклюзивне інтерв’ю з Миколою Азаровим

Чим же цей кодекс кращий від альтернативного - представленого у Парламенті напередодні - ми спробували дізнатись у Прем'єр-міністра Азарова. А заодно - розпитали про економічний переворот, задуманий Урядом. Микола Азаров підтвердив: він буде. Від медицини - до комунальної реформи.

Детальніше на відео

 

 

03_gaz
Азаров практично спростував слова про злиття “Газпрому” із "Нафтогазом України"

Про злиття пан Міллер заявив у п'ятницю, на економічному форумі в Санкт-Петербурзі. Український Прем'єр прокоментував слова російського чиновника так:

Детальніше на відео

 

 

04_sobaki
Ще один український закон може суттєво змінити наше життя

Юридичні норми - повстають проти собачих іклів. Якщо Парламент проголосує за вже зареєстрований там законопроект - кожен покусаний чужим псом - не залишиться наодинці зі своєю бідою.

Детальніше на відео

 

 

05_student
Столичний ВИШ імені Грінченка - оголосив війну Одеському управлінню МВС

Причина конфлікту - студент Дмитро Корнієць. Правоохоронці - обвинувачують його в педофілІї. Кажуть, нібито, розбещував неповнолітніх під час роботи вожатим у таборі на Чорному морі. Освітяни у відповідь закидають - міліціонери не мають ніяких фактів, а арешт спланували, щоби отримати відкупні в батьків студента.

Детальніше на відео

 

 

06
"Бронек" - чи "Ярек"?

Авіакатастрофа - стала причиною запеклої виборчої кампанії в Польщі. Сьогодні поляки мають сказати, хто буде замість загиблого президента. Після неймовірної за масштабами і значенням трагедії під російським Смоленськом - замінити Леха Качинського може його брат-близнюк - Ярослав.

Детальніше на відео

 

 

07
Небезпеки літньої моди

Високі підбори заради стунких ніг, стринги, міні-спідниці і тісні джинси - не тільки неодмінні складові гардеробів сучасних українок. А й - страшні вороги їхнього здоров'я. Чим доведеться жертвувати заради краси нинішнім модницям - досліджувала Соломія Вітвіцька.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: