Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Випускникам із підтоплених областей радять скласти ЗНО на додатковій сесії

Випускникам із підтоплених областей радять скласти ЗНО на додатковій сесії

Дітям радять залишитись вдома, якщо є невпевненість, що вони дістануться місця складання оцінювання.

Для випускників, які мешкають у населених пунктах Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей, що потерпають від повені, буде додаткова сесію ЗНО, щоб не піддавати їх зараз ризикам. 

Про це йдеться у звернення до школярів на сайті Українського центру оцінювання якості знань

У центрі зазначили, що занепокоєні ситуація через повені. "Очевидно, що в ситуації, що склалася, Вам у жодному разі не можна наражати себе на додаткову небезпеку, тому, якщо Ви сумніваєтеся, чи зможете доїхати до пунктів тестування, просимо за Вас залишатися вдома і взяти участь у додатковій сесії ЗНО. Наші колеги з Івано-Франківського та Львівського регіональних центрів оцінювання якості освіти підтримають Вас і проконсультують. На сайтах цих центрів буде розміщено зразок заяви про участь у додатковій сесії, яку Ви маєте подати", - повідомляють у центрі.

Щоправда, там не уточнили терміни для подавання таких заяв. 

Нагадаємо, що сьогодні головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року відбудеться, але проводитимуть його з дотриманням протиепідемічних вимог. Аудиторії дезінфікуватимуть, а для учасників розроблять маршрути. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції