Випускники складають ЗНО з української мови: про що слід пам'ятати

Автор
Петро Кузик
Дата публікації
Перегляди
3252
Випускники складають ЗНО з української мови: про що слід пам'ятати

УНІАН

Тестування з української мови та літератури є обов'язковим.

У вівторок, 30 червня, випускники складають зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Про це йдеться у сюжеті Сніданку з 1+1.

На тестування, яке є обов'язковим, зареєструвалися майже 370 тисяч осіб. Утім, в Українському центрі оцінювання якості освіти прогнозує велику неявку, бо скасували обов'язковість ДПА.

Крім того, минулого тижня на ЗНО з математики не прийшли майже 20% з тих, хто зареєструвався. "З приводу тестування з української мови та літератури ми дізнаємося сьогодні пізно ввечері. Їх може бути менше з огляду на скасування державної обов'язкової підсумкової атестації", - каже заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Слід зауважити, що через карантин цього року посилили правила під час складання ЗНО.

Зайти всередину можна тільки учасникам. Приходити треба в конкретний час, вказаний у запрошенні. Утім, 26 червня, коли здавали математику: мало хто з учасників зважав на дистанцію і на маски. Перед пунктами тестування були величезні натовпи. Тоді 30 учнів завернули на порозі, бо мали нежить і кашель.

ЗНО 2020: як триває підготовка і що необхідно знати учасникам тестування

ЗНО 2020: як триває підготовка і що необхідно знати учасникам тестування

Організатори наполегливо просять дотримуватись правил. Зокрема, не стояти на сонці, бо воно підвищує температуру тіла. "Додаткова маска потрібна, щоб перебувати учасникам перед входом у пункт тестування. Маленький індивідуальний антисептик зручний і потрібен кожному. Безпосередньо і маски і санітайзери доступні в кожному пункті тестування", - наголошує Тетяна Вакуленко.

Слід зауважити, що в Міністерстві освіти починає працювати приймальня вступників, а також гаряча лінія. Там вам дадуть роз’яснення щодо вступу до закладів освіти всіх рівнів. Це важливо, бо за карантин відбулося багато змін і їх треба врахувати.