Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Випускний в умовах коронавірусу: як минуло свято в українських школах і чи вдалося не порушити карантину

Випускний в умовах коронавірусу: як минуло свято в українських школах і чи вдалося не порушити карантину

Деякі випускники все ж забули про маску.

У п'ятницю, 26 червня, у багатьох українських школах випускникам віддали свідоцтва про здобуття середньої освіти. Випускні через пандемію коронавірусу рекомендували не проводити. Але в деяких школах усе ж вирішили влаштувати дітям свято, які цьогоріч залишили шкільні парти ще на весні, так і не усвідомивши, що це вже назавжди, про це розповідається в сюжеті ТСН.19:30.

В одному зі столичних ліцеїв, де під час карантину кадети вчилися дистанційно, випускний провели із дотриманням усіх карантинних вимог. Зокрема, на шкільне подвір'я можна було зайти після перевірки температури, а гостей розсадили на безпечній дистанції. Тим, у кого виявилися місця на сонці, заздалегідь роздали парасольки.

На святі через карантин контактів намагалися уникати, а тому і молитву виконали, і вальс станцювали - не торкаючись одне одного. А свідоцтва про освіту віддали, як і рекомендував уряд, електронно.

Відео Свято на карантині: як випускники шкіл отримували атестати

Сьогодні в багатьох школах випускникам роздали свідоцтва про здобуття середньої освіти. Випускні бали за пандемії коронавірусу рекомендували не проводити. Але в деяких школах усе ж вирішили влаштувати випускникам свято. Чи вдалося повеселитись і карантину не порушити - з карантинного випускного повернулася ТСН.  

Свято на карантині: як випускники шкіл отримували атестати

"Наш уряд дав такий проєкт, як диджиталізація, ми освоїли і платформи Інтернет. Ми зробили QR-сертифікати. Скануєш й інформація виходить на комп'ютер", - розповіла директорка ліцею Наталія Головіхіна.

Усмішки медалістів сьогодні все ж можна було побачити. Патриція вчиться в іншій столичній школі. На свято прийшла в сукні зі шлейфом і в короні.

"11 років треба вчитися, щоб хоча б для себе красиво прийти, подякувати собі", - зауважує випускниця.

У цьому навчальному закладі для випускників влаштували урочистості в спортзалі. Розстелили червону доріжку і на неї йшли по черзі. Усіх просили бути в масках, але деякі все ж забули про неї, поспіхом збираючись вранці.

"Жодних свят, танців, урочистостей, ми не можемо цього робити. Але у нас є документ, дитина, отримав - до побачення", - пояснює директор школи Дмитро Ламза.

Залиште свій коментар

Вибір редакції