Вирок учаснику афери "Еліта-Центр" зачитуватимуть три дні

У Подільському суді Києва почали зачитувати вирок Андрію Терентьєву, одному з учасників афери "Еліта-Центру", за прогнозами адвокатів, закінчать його читати у вівторок, 2 березня.

У Подільському суді Києва почали зачитувати вирок одному із участників будівельної афери "Еліта-Центр".

Андрій Терентьєв особисто підписував угоди на купівлю квартир з інвесторами.

Слідство встановило, що 512 квартир він продав двічі і більше разів.

Суддя Сергій Бородій з самого ранку 26 лютого почав зачитувати вирок на 40 сторінках. За підрахунками адвокатів потерпілих, закінчить він не раніше вівторка, 2 березня.

Прокуратура вимагає ув'язнення афериста на 11 років. Адвокати просять звільнити його просто в залі суду, адже 3 роки Терентьєв уже відсидів, поки тривало слідство.

Постраждалі від махінації не раді, бо навіть покарання одного з винних не поверне їм квартири. За 4 роки, що минули після викриття будівельної афери, нового житла не отримав жоден з потерпілих. До того ж семеро ошуканих родин, які змогли влаштуватися у столичному гуртожитку, днями отримали наказ звільнити комунальне житло.

Зазначимо, що з 11 лютого 2010 року в Печерському районному суді Києва проходять слухання кримінальної справи Волконського (Шахова) - одного з організатора афери "Еліта-Центр".

За даними МВС, внаслідок будівельної афери "Еліта-Центр", яка була розкрита в лютому 2006 року в Києві, постраждали 1760 людей. Усього в інвесторів шахрайським шляхом вкрадено понад 100 млн дол.

Читайте також:

Гроші "Еліта-Центру" стягнуть з шести компаній

У Києві від квартирних афер постраждали 5 тисяч людей

Організатор афери "Еліта-Центр" просить захисту від кілера

ВідеоПрисуд для “Еліта-центру”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: