"Вирвати Україну з лап двоголового російського орла": Порошенко нагадав подвиг Героїв Небесної сотні

Дата публікації
"Вирвати Україну з лап двоголового російського орла": Порошенко нагадав подвиг Героїв Небесної сотні

Сайт президента України

Петро Порошенко звернувся до українців з нагоди Дня Героїв Небесної сотні.

20 лютого, відповідно до указу президента України, вшановують пам'ять загиблих Героїв Небесної сотні.   

У зв'язку з цим Петро Порошенко звернувся до українців, передає прес-служба президента.

Повний текст звернення:

"Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні — наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за право свого народу стати рівноправним членом спільноти вільних націй, за демократичні принципи, що гарантують кожній людині повагу до її гідності та можливість вільно жити і розвиватися.

Доленосні події, які відбулися три роки тому у самому серці України, сколихнули увесь світ. Перемога Революції Гідності зірвала давно виплекані плани Москви щодо упокорення України, поступового перетворення її у підімперську колонію та подальшої експансії.

Самовідданість і жертовність лицарів Майдану пробудила патріотичний дух нашого народу та показала усім, що є цінності, дорожчі навіть за власне життя. Завдяки героїчному чину цих людей ми живемо уже в іншій державі, вповні усвідомлюємо себе великим, гордим народом.

Герої не вмирають!

Їхні імена — назавжди у когорті славних українських звитяжців. Вони будуть викарбувані на величному Меморіалі у столиці України. А головне — завжди залишатимуться у народній пам'яті.

Подвиг Небесної Сотні — наша національна гордість і безапеляційний орієнтир — вирвати Україну з чіпких лап хижого двоголового російського орла та перетворити на процвітаючу європейську державу.

Ми обов'язково втілимо мрію Героїв у реальність.

Ми переможемо!

Слава Україні! Слава її Героям!"

Як відомо, 20 лютого силовиками було вбито найбільше активістів. Цей день указом Президента України Петра Порошенка офіційно встановлено пам'ятним.

Нагадаємо, напередодні, 19 лютого, в центрі Києва неподалік Адміністрації президента сталися сутички протестувальників з силовиками. Прихильники блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу прийшли до АП зі своїми вимогами, зокрема, прийняття закону про окуповані території.

Пам’ятник Героям "Небесної Сотні" відкрили в Маріїнському парку

Пам’ятник Героям "Небесної Сотні" відкрили в Маріїнському парку

Наступна публікація