Вірянки у Почаївській лаврі заявили, що "Путін - їхній правитель", а ракети по Україні "запускає Бог"

Вірянки у Почаївській лаврі заявили, що "Путін - їхній правитель", а ракети по Україні "запускає Бог"

Вірянки УПЦ МП у Почаївській лаврі заявили, що "Путін - їхній правитель" та звинуватили у ракетних ударах по Україні Бога. Скриншот з відео

Вірянки УПЦ МП повторюють російську пропаганду та навіть не знають імені президента України.

У Почаївській лаврі на Тернопільщині місцеві вірянки переконували журналістку, що "Путін - це їхній правитель", а по Україні ракети "запускає Бог". 

Про це пише "Громадське". 

Журналістка прийшла на територію Лаври та поспілкувалась з прихожанками УПЦ МП. Вони відверто їй заявили, що "добре ставляться до Путіна, бо це - їхній правитель", а ракети по Україні нібито "запускає Бог". 

"Це наш правитель. А як же? Святійший патріарх і Путін, а на Київській Русі – Зєлєнковський. А Михаїл Архангел сказав: підкоряйтеся владі. Якщо не будуть підкорятися владі... Янукович був – "ми не хочемо його", діти такі маленькі на Майдані йдуть... Не хочу навіть говорити. Ти ж дитина, а ти проти влади ідеш", - заявили дві жінки на території Лаври. 

Вони також додали, що Росія не бомбардує українців та не вбиває людей, а мовляв це робить Бог. 

"Це Бог. Він знаєш які стріли може посилати за беззаконня? Янголи як пошлють стріли такі, що увесь світ може злетіти. За беззаконня, за непідкорення, за непідкорення владі. Хто що хоче, те й робить. Маленькі протестують проти Януковича", - кажуть вірянки УПЦ МП. 

Жінки додають, що саме Бог дозволи Путіну почати війну та масово вбивати українців, бо їм нібито не сподобалась Революція Гідності. 

Нагадаємо, Міністерство культури та інформаційної політики перевірить використання УПЦ МП об'єктів Почаївської лаври.

Також виселення УПЦ МП з Почаєва анонсував у березні міністр культури Олександр Ткаченко

 "У нас закінчилися угоди користування майном і в Чернігові, і в одному з храмів в Почаєві. Ми зараз над цим якраз працюємо стосовно припинення дії таких угод і підписання відповідних актів прийому-передачі", – сказав очільник Мінкульту.

Читайте також:

Біля Лаври за руки та ноги затримали вірянку УПЦ за підозрою в хуліганстві

Біля Лаври за руки та ноги затримали вірянку УПЦ за підозрою в хуліганстві

Повʼязані теми:

Наступна публікація