Вища рада правосуддя не подовжила повноваження скандальних суддів Кицюка та Білика

Обидва судді ухвалювали рішення проти активістів Автомайдану.

Вища рада правосуддя відмовила у внесенні подання суддів Віктора Кицюка і Олександра Білика про їхнє призначення суддями безстроково, а отже вони підлягають звільненню.

Про це повідомив адвокат Роман Маселко у Facebook.

Зазначається, що суддя Печерського суду Кицюк разом з суддею Царевич у часи Революції Гідності на підставі сфальшованих документів позбавляв прав керування учасників поїздки до Межигіря 2013 року.

Особливістю справи Кицюка є те, що прокуратурою встановлено факт втручання в автоматизовану систему суду і усі справи Автомайдану потрапили лише до двох суддів - Царевич та Кицюка. А розподіл справ проводився рідною сестрою Кицюка, яка працювала тоді помічницею голови суду - Отрош.

"Цей факт давав можливість встановити чому ж судді масово виносили рішення проти активістів, підтвердити тиск на цих суддів та організованість цих дій... Сьогодні ж ВРП відмовилась продовжити його повноваження безстроково. Це не покарання, але тепер Кицюк хоча б вже не буде отримувати зарплату та мати статус судді", - повідомив він.

Тим часом суддя Голосіївського суду м. Києва Олександр Білик, як і Царевич, позбавив прав аж 9 невинних учасників поїздки до Межигіря.

"Але не лише повністю уник будь-якого покарання, але і у 2016 році був рекомендований діючою ВККС на обрання безстроково. Тепер і його буде звільнено", - наголосив активіст.

Судді Віктор Кицюк і Олександр Білик фсьо ! ВРП відмовила у внесенні подання про їх призначення суддями безстроково, а ...

Опубликовано Roman Maselko 5 сентября 2017 г.

Нагадаємо, 2015 року у Раді пропонували призначити скандального Кицюка суддею безстроково. Тодішній спікер українського парламенту Володимир Гройсман за рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів зареєстрував проект постанови про обрання суддів. 

Документом пропонується, зокрема, призначити безстроково суддею Печерського районного суду Києва скандального Віктора Кицюка.

Рада дала згоду на затримання й арешт Віктора Кицюка. Його підозрюють у винесенні свідомо неправосудних постанов у справах про адміністративне правопорушення відносно активістів Автомайдана й в інших справах. 

Залиште свій коментар