Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ВРП після публікації у ЗМІ призначила перевірку люстрованій чиновниці, яка може очолити судову адміністрацію

Перевірку призначили через стурбованість громадськості.

Вища рада правосуддя оголосила перевірку люстрованій чиновниці часів Януковича Нелі Привалової, котра перемогла у конкурсі на посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України.

Про це повідомили на сайті відомства. 

У повідомленні, однак, йдеться, що прізвище чиновниці не зареєстроване у Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади". 2015 року вона пішла з посади директора Департаменту методологічної роботи Державної фіскальної служби за згодою обох сторін.

Однак через стурбованість громадськості і публікації у засобах масової інформації Вища рада правосуддя вирішила провести перевірку.

"Керуючись пунктом 19 частини першої статті 3 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", частиною другою статті 56 Закону України "Про запобігання корупції" та Порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком..., Вища рада правосуддя надіслала запити з метою проведення спеціальної перевірки відомостей стосовно кандидата на посаду першого заступника Голови Державної судової адміністрації України Привалової Нелі Євгеніївни", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за даними видання Bihus.Info Неля Привалова, яка працювала у ДФС за часів Януковича і 2015-го року була люстрована, перемогла у конкурсі на посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції