Вища рада правосуддя відмовилася відсторонити Вовка від посади глави адмінсуду Києва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До цього він сам склав свої повноваження.

20 серпня Вища рада правосуддя відмовилася відсторонити Павла Вовка від посади голови Окружного адмінсуду Києва.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Таке рішення ВРП ухвалила, розглянувши клопотання Генпрокуратури про тимчасово відсторонення Вовка від здійснення правосуддя в зв'язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

Раніше Павло Вовк заявив, що склав повноваження. "Я за власним бажанням зняв з себе повноваження голови суду", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше у липні журналісти викрили Окружний адмінсуд Києва в обході системи авторозподілу резонансних справ. Окружний суд відомий скандальними рішеннями, які неоднозначно сприймаються у суспільстві. З останніх таких - це скасування перейменування проспектів Бандери і Шухевича, призупинення перейменування УПЦ МПскасування націоналізації "ПриватБанку".

Пізніше, голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк і ще троє суддів отримали підозри. Йдеться про Івана Шепітка, Ігоря Погрібніченка і Євгенія Аблова.

Відео Вища рада правосуддя розгляне клопотання про відсторонення голови ОАСК Павла Вовка

Відсторонення голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вавка і ще двох суддів - таке клопотання Генпрокуратури завтра розглядатиме Вища рада правосуддя. Підозри суддям вручили два тижні тому. Слідчі вважають, що Вовк намагався уникнути обов'язкового оцінювання суддів і втручався в роботу Вищої кваліфікаційної комісії. На підтвердження оприлюднили записи розмов нібито фігурантів справи. Яке рішення може оголосити завтра Вища рада правосуддя – у сюжеті.  

Вища рада правосуддя розгляне клопотання про відсторонення голови ОАСК Павла Вовка

Залиште свій коментар

Вибір редакції