Вищий спецсуд відкрив справу про факт збройної агресії Росії проти України

Ухвала суду не підлягає оскарженню.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відкрив провадження у справі про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України.

Про це йдеться в ухвалі суду від 21 жовтня 2016 року, яка не підлягає оскарженню, повідомляє проект "Відкритий суд".

Справу буде розглянуто колегією суддів під головуванням судді Мазура Л.М.

Наразі Вищий суд витребував справу з Шевченківського районного суду міста Києва, який раніше прийняв рішення про відмову у задоволенні факту збройної агресії Росії проти України.

Нагадаємо, що 12 травня 2016 Шевченківський районний суд Києва постановив рішення про відмову в задоволенні заяви Батрина С. В., керівника проекту "Відкритий суд", про встановлення факту збройної агресії РФ проти України, зазначивши про те, що даний факт є загальновідомий і не впливає на права громадянина.  Апеляційний суд міста Києва відмовився скасовувати дане рішення.

Участь у даній справі беруть: заявник Батрин Станіслав, Служба безпеки України, Міністерство оборони України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство юстиції України, Генеральна прокуратура України, Антитерористичний центр при СБУ, Посольство Російської Федерації в Україні, Президент України в особі адміністрації Президента.

Як відомо, 27 січня під час засідання Верховної Ради народні депутати визнали Російську Федерацію країною-агресором

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: