Вищий адмінсуд на час виборів переходить на особливий режим роботи

Вищий адміністративний суд має намір працювати цілодобово в день голосування в другому турі виборів президента.

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) переходить на особливий графік роботи у зв’язку з проведенням 7 лютого другого туру президентських виборів.

Так, у день виборів ВАСУ працюватиме цілодобово: з 00:00 до 6:00 і з 8:00 до 24:00.

Впродовж лютого суд працюватиме з 09:00 до 24:00.

"За словами глави ВАСУ Олександра Пасенюка, особливий режим роботи Вищого адмінсуду у виборчий період необхідний для забезпечення повноцінного, професійного та оперативного розгляду виборчих суперечок з метою захисту прав і свобод громадян України", - йдеться в повідомленні прес-служби ВАСУ.

Нагадаємо, саме Вищий адміністративний суд України, відповідно до частини 11 статті 176 Кодексу адміністративного судочинства України, під час виборів президента України виступатиме як суд першої та останньої інстанції в разі оскарження їх результатів.

Як повідомлялося, раніше у ВАСУ повідомляли, що всі адміністративні суди України опинилися на межі закриття через недостатнє фінансування.

За інформацією установи, в першому кварталі 2010 року адмінсудам було передбачено видатки лише на заробітну плату, виплату щомісячного грошового утримання суддям та комунальні послуги. На поштові послуги, послуги зв'язку, придбання канцелярських товарів тощо передбачено 6,8 мільйона гривень або близько 4% від потреби. Однак і ці кошти суди не отримали.

Читайте також:

Усі суди, що вирішують справи на виборах, опинилися на межі закриття

Дублікат печатки Вищого адмінсуду знищено

Вищий адміністративний суд остаточно залишився зі старим головою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: