Вищий адмінсуд відхилив позов БЮТівця-"провокатора"

Суд відхилив позов депутата Віталія Барвіненка про визнання недійсними результати виборів. Раніше Тимошенко назвала його позо провокацією ПР.

Вищий адмінсуд залишив без руху позов БЮТівця Віталія Барвіненка про визнання недійсним протоколу ЦВК про результати другого туру виборів президента.

"В ухвалі суду, зокрема, вказано, що у позовній заяві позивач Барвіненко зазначив, що своїми незаконними та протиправними діями ЦВК порушила його конституційне право обирати, що призвело до спотворення результатів виборів", - зазначається у повідомленні.

"Суд дійшов висновку, що вказане позивачем порушення є загальним і не містить вказівки про те, яким чином таке рішення, дія чи бездіяльність порушує виборчі права або інтереси щодо участі у виборчому процесі чи процесі референдуму його особисто", - наголосили у Вищому адмінсуді.

Суд також встановив, що "у позовній заяві не вказано доказів, про які відомо позивачу і які можуть бути використані судом на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги".

"Доданий до позовної заяви протокол ЦВК про результати повторного голосування з виборів президента взагалі ніким не підписаний та не завірений", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в ухвалі вказано, що "позовна заява містить такі позовні вимоги, які не підлягають розгляду ВАСУ, як судом першої інстанції, зокрема, про встановлення факту системного і грубого порушення принципів і засад виборчого процесу".

"Суд надав позивачу Барвіненку строк для усунення недоліків позовної заяви до 17:00 16 лютого 2010 року. У випадку невиконання вимог цієї ухвали до встановленого судом часу позовна заява буде вважатись неподаною і повернута йому", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 15 лютого депутат від БЮТ Віталій Барвіненко подав позов у Вищий адмінсуд із проханням визнати незаконною постанову Центрвиборчкому про остаточне оголошення результатів виборів і визнання Віктора Януковича президентом України.

Тимошенко назвала це провокацією Партії регіонів і заявила, що має намір сама подати позов.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко особисто привезла до Вищого адміністративного суду України позов, що оскаржує результати президентських виборів, які виграв лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Тимошенко заявила, що позовна заява до ВАСУ про оскарження результатів президентських виборів в Україні нараховує 9 томів, в яких містяться докази фальсифікацій.

Читайте також:

Тимошенко вимагає третій тур

Тимошенко оскаржила в суді перемогу Януковича

БЮТ оскаржив перемогу Януковича в суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: