Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вісім школярів, які отруїлися газом у школі на Житомирщині, перебувають у реанімації

Медики діагностували у 33 отруєння токсичною речовиною.

Вісім школярів опинилися у реанімації, п'ять потрапили до лікарні внаслідок розпорошення газу в гімназії на Житомирщині. Крім того, 20 дітей із симптомами отруєння лікуються вдома, йдеться у ТСН.19:30.

Інцидент стався на третьому уроці. Десятки учнів раптом почали кашляти та задихатися. Деякі діти втрачали свідомість. Усіх школярів негайно евакуювали. Медики "швидкої" діагностували у 33 х учнів отруєння токсичною речовиною.

ВідеоУнаслідок розпилення газу на Житомирщині 8 школярів потрапили у реанімацію

Все сталося на третьому уроці. Десятки учнів раптом почали кашляти та задихатися, деякі діти втрачали свідомість. Усіх 800 школярів негайно евакуювали. Медики швидкої діагностували в 33 учнів отруєння токсичною речовиною. Згодом вчителі знайшли у туалеті чорний балончик без напису. І по камерам вирахували трьох восьмикласників, які розпилили газ у вбиральні.    

Унаслідок розпилення газу на Житомирщині 8 школярів потрапили у реанімацію

"У нас вісім дітей, всі надійшли у важкому стані. У них ознаки отруєння токсичної дії невідомих газів", - розказав лікар анестезіолог-реаніматолог Коростишівської районної лікарні Денис Кусняк.

Учителі знайшли в туалеті чорний балончик, без напису. По камерах вирахували трьох  восьмикласників, які розбризкали газ у вбиральні. Їхні однокласники припускають, хлопці хотіли зірвати контрольну. Але тепер їм загрожує покарання за хуліганство. Навчання в школі відновлять уже завтра.

Залиште свій коментар

Вибір редакції