Висновки комісій: Луценко не порушував німецьких законів

Слідчі комісії Верховної ради не знайшли в діях Юрія Луценка порушення законів Німеччини.

Дві тимчасові слідчі комісії Верховної ради, створені для перевірки інформації про обставини інциденту з міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком в аеропорту Франкфурту-на-Майні 4 травня цього року, не знайшли жодних порушень в його діях

"Будь-яких порушень законів Німеччини з боку міністра внутрішніх справ не було, і у зв’язку з тим, що ніяких інших фактів, окрім публікацій в газеті "Bild", частина яких була спростована рішенням німецьких судів, не знайдено, то обидві комісії завершують роботу", - сказав депутат Верховної Ради від громадянського руху "Народна самооборона" Юрій Гримчак.

Нагадаємо, що парламент для перевірки цього інциденту створив дві комісії, одну з яких очолював депутат Верховної Ради від БЮТ Роман Забзалюк, іншу - депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич.

"Хоча регіонал на словах вперто говорив про якісь порушення з боку Юрія Луценка, насправді очолювана ним комісія нічого не знайшла. Юрій Гримчак також зазначив, що Шуфрич з трибуни Верховної Ради зачитав навіть не звіт комісії, а власні здогадки стосовно інциденту у Франкфурті. Той звіт, з яким виступав Нестор Шуфрич, це не звіт комісії, це звіт самого Нестора Шуфрича. Рішення комісії легітимне, коли за нього голосують члени комісії, які також його підписують. Ось у рішенні комісії Забзалюка є підписи голови комісії, секретаря та більшості членів комісії. А Нестор Іванович виступав від імені комісії, не маючи на це повноважень", - сказав "самооборонець".

Як повідомлялося, 15 грудня Верховна рада припинила діяльність двох тимчасових слідчих комісій, які займалися розслідуванням інциденту за участю глави МВС Юрія Луценка, що стався в німецькому аеропорту.

Міністр визнав, що інцидент с поліцією мав місце, але заявив, що журналісти все перекрутили. За словами Луценка, його з сином незаконно затримали, але потім відпустили і навіть вибачилися.

Наприкінці травня земельний суд Берліна визнав недостовірною лише розміщену в Bild інформацію про високий ступінь сп'яніння сина Луценка Олександра в аеропорту і зобов'язав видання спростувати ці дані.

Читайте також:

ВР ліквідувала комісії з розслідування бійки Луценка у Франкфурті

Шуфрич: Луценко ходить у гей-клуби як представник Соцпартії

Луценко розповів, як німці "хрюкали" йому в обличчя

Луценко оприлюднив кримінальну справу проти Шуфрича і обізвав його "чмом"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: