Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Високопосадовець розвідки Семочко відхрестився від російського громадянства рідні і нерухомості на 200 млн грн

НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо Сергія Семочка.

Заступник голови Служби зовнішньої розвідки України Сергій Семочко заперечив, що йому належить нерухомість під Києвом вартістю 200 млн грн. Також посадовець заперечив, що він та його дружина мають російське громадянство.

Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу Zik.

"Усі мої статки, а також статки осіб, що пов’язані зі мною спільним побутом, копійка до копійки внесені у декларацію", – стверджує Семочко.

За словами заступника голови Служби зовнішньої розвідки, будинок площею 333 квадратні метри у селищі Козин під Києвом належить його дружині Тетяні Лисенко. Він зазначив, що у дружини був туристичний бізнес у Криму, після анексії вона його продала і на ці гроші придбала будинок у Козині.

ВідеоЗаступник голови Служби зовнішньої розвідки володіє нерухомістю на 200 мільйонів гривень

В українських спецслужбах вибухнув цілий скандал. Один із головних українських розвідників - Сергій Семочко, заступник голови Служби зовнішньої розвідки - схоже, має нерухомості на 200 мільйонів гривень. А в членів його родини - російське громадянство і бізнес в окупованому Криму. Так повідомили журналісти-розслідувачі, які знайшли в мережі приголомшливі документи.

Заступник голови Служби зовнішньої розвідки володіє нерухомістю на 200 мільйонів гривень

Семочко показав український паспорт своєї дружини і запевнив, що іншого ні у неї, ні в нього немає. "Я - громадянин України. Моя сім'я на постійній основі проживає в Україні. Інших паспортів ні я, ні вона не маємо", - сказав він.

Високопосадовець зазначив, що російське громадянство мають діти його дружини від першого шлюбу, які з ними не живуть. За словами Семочка, вони є повнолітніми та фінансово самодостатніми і "цей факт мав місце ще до моєї появи в цій сім’ї".

"Є я, є моя дружина, є мій син – це одна історія. А є історія, яка була в житті Тетяни значно раніше, до появи у її житті мене", – додав Сергій Семочко.

Нагадаємо, раніше журналісти програми "Наші гроші" опублікували сюжет про заступника голови Служби зовнішньої розвідки СБУ Сергія Семочка. У ньому зокрема повідомляється, що під керівництвом Семочка від фармакологічних компаній стали вимагати проводити тендери, а фактично у бізнесу просто вимагали "відкати" за можливість закупити ліки.

Розслідувачі також показали дорогі будинки і автомобіль Land Cruiser, які нібито належать Семочку. У сюжеті йдеться і про те, що родичі Семочка володіють російським громадянством і бізнесом в Криму. 

Після цього Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції