Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виставку про героїв АТО  "Переможці" у Хмельницькому подовжено на тиждень

Хмельничани матимуть змогу побачити світлини до 27-го жовтня.

Виставку соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу VIVA "Переможці" у Хмельницькому подовжено. Всі охочі можуть побачити приголомшливі світлини героїв проекту у Дитячій художній школі (Проскурівська 65) до 27 жовтня.

Презентація "Переможців" відбулась у Хмельницькому 8 жовтня. Жителі міста, місцеві військові, лікарі, волонтери радо зустріли "переможців" В'ячеслава Буйновського, Олексія Замірка, Анатолія Фатєєва та Михайла Ващенка, що разом з куратором проекту, ведучою новин ТСН на каналі 1+1 Соломією Вітвіцькою відкрили експозицію. Приємною несподіванкою для гостей заходу став виступ співачки Марії Бурмаки.

Переможці Хмельницький 2_3
прес-служба каналу "1+1"

Після відкриття виставку відвідала велика кількість хмельничан, зокрема, учні місцевих шкіл. Але кількість охочих побачити експозицію не зменшується і до тепер.

Проект запросив у місто засновник фундаціїї "Аграрна наддержава" Андрій Гордійчук. Меценат також підтримав благодійну ініціативу проекту, забезпечивши професійне навчання місцевого лікаря-протезиста В'ячеслава Бедриківського. Вже на початку наступного року він вирушить до реабілітаційно-протезного центру в місті Гамільтон, де відбудеться тижневий курс навчання, організований Канадсько-Українським Фондом міжнародної підтримки.

"Проект "Переможці" сколихнув душі хмельничан, тому ми вирішили продовжити показ виставки ще на тиждень. Нам приємно, що жителі міста не залишились осторонь такого потрібного в наш час проекту. Благодійні цілі "Переможців" вкрай важливі і ми раді, що гості виставки, теж долучились до їх реалізації, придбавши журнали "VIVA! Переможці", - зазначив Андрій Гордійчук.

Переможці Хмельницький 2_1
прес-служба каналу "1+1"

"Переможці" – це фотоекспозиція відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеоарт, серія сюжетів ТСН від Соломії Вітвіцької, а також спеціальний благодійний випускжурналу VIVA!Переможці. Проект розповідає 18 дивовижних історій бійців АТО та волонтерки, що втратили частини тіла в ході бойових дійна сході України, але не втратили мужності та сили духу.

Розвиток сучасного протезування є головною благодійною метою проекту. Всі кошти, виручені від продажу благодійного випуску журналу VIVA!Переможці направлєються на підтримку цього напряму. У липні на навчання вже вдалося відправити п'ятьох українських протезистів. Начання наступної групи планується на лютий 2017 року.

Фонд SaveLivesTogether запрошує всіх охочих приєднуватися та допомагати у розвитку сучасного протезування в Україні. Зробити свій доброчинний внесок можна з будь-якої точки світу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції