Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вистраждане щастя "за 40": Сергій і Тетяна пройшли через хвороби та смерті, аби зустріти і покохати одне одного

Обоє поховали своїх супутників життя та тужили за ними, доки в одну мить не закохалися.

Українці є забобонною нацією, про що свідчить статистика шлюбів: у високосні роки одружується на 100 тисяч пар менше, ніж у звичайні, а перед високосними роками явка до РАГсів зашкалює – наречені поспішають оформити стосунки, аби не чекати цілий рік "сприятливого" часу. Рекордним для країни виявився 2007-й рік, коли розписалося понад 400 тисяч пар, в тому числі й герої сюжету ТСН.19:30.

Тетяна п’ять років допомагала коханому чоловікові боротися за життя. "Коли кажуть: ось людина хворіє, але це не так страшно, як трагічна смерть. Я вам скажу: до цього звикнути все одно неможна", - каже вона. Після смерті чоловіка жінка вважала, що її життя також скінчилося, але доля приготувала їй щось інше. На поминальний день їй потрібно було розшукати кума, котрий був у приятеля. Цього приятеля та дружину вона колись бачила, але дуже давно. І хоч знала, що дружина приятеля померла, з тим чоловіком не спілкувалася, проте він одразу її впізнав за голосом у телефонній слухавці.

ВідеоЧас любити: колишні вдівці побороли хворобу і зважилися на пишне весілля

Напередодні Дня Святого Валентина ТСН розповідає історії, які доводять, що для справжніх почуттів немає ані перепон, ані забобонів. У другій серії циклу – історія чоловіка й жінки, яких поєднав цвинтар. ТСН закликає ділитися своїми історіями кохання з хештегом #ЧасЛюбити. Подробиці: https://tsn.ua/ukrayina/chaslyubiti-tsn-zaklikaye-dilitisya-svoyimi-istoriyami-kohannya-1109022.html

Час любити: колишні вдівці побороли хворобу і зважилися на пишне весілля

Сергій запросив Тетяну до себе та кума на поминки – і так зав’язалося знайомство, котре переросло в стосунки. "Я взагалі навіть не думав, що може бути якась інша жінка. Вона приїхала – і, мабуть, одразу якась хімія. І все", - каже він. Те саме відчула й жінка. "Я закохалася, як дівчинка! Він мені подзвонив, запросив у гості, і ми не розлучалися", - пригадує вона. Пара освідчилася одне одному, але Сергій одразу приголомшив: він хворий, і йому загрожує інвалідний візок через багаторічні проблеми із суглобами. Через нестерпний біль він навіть інколи не міг ходити, аж поки лікарі не констатували: операції не уникнути.

Друзі Тетяну не розуміли та питали: невже їй мало було лікарень із першим чоловіком? Але вона гнала всі погані думки геть і вірила в краще. "Це вона все пройшла. Я просто терпів операції", - зізнається Сергій. Йому встановили в борг дорогі закордонні протези в обидві ноги, реабілітації тривали місяцями, але головним було те, що кохана поруч. Чоловік мріяв, попри все, одужати та одружитися. Він зробив пропозицію, щойно став на ноги. Їй було 43, йому 45, але колишні вдівці зважилися на весілля. Відгуляти цю подію прийшло більше сотні родичів і друзів.

З того дня минуло 12 років, у пари спільний бізнес – вони привозять одяг з Італії. Сергій втягнувся в "жіночий" бізнес і навіть освоїв тонкощі перукарського діла, аби робити коханій укладку волосся. Сергій і Тетяна щасливі та мріють тільки про те, аби якомога довше бути разом із один із одним і якомога менше розлучатися, навіть у необхідних справах.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Залиште свій коментар

Вибір редакції