Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виступ в ОБСЄ: Сенцов повідомляє про блокування Росією резолюції через Крим

Посланці Кремля намагаються прибрати з документа невигідні їм формулювання.

Колишні політв'язні Кремля Олег Сенцов та Роман Сущенко виступили перед делегатами ОБСЄ в Словаччині. Спільне фото українців з'явилося в соціальній мережі Facebook.

З Ромою Сущенко після виступу в ОБСЄ. Ми говоримо про російської агресії, наших полонених, а вороги тим часом блокують включення в підсумкову резолюцію питання деокупації Криму.

Опубліковано Олегом Сенцовим Четвер, 5 грудня 2019 р.

"З Ромою Сущенко після виступу в ОБСЄ", - назвав його Сенцов. При цьому автор публікації зазначив, що учасники російської делегації опираються прийняттю колективного рішення. "Ми говоримо про російську агресію, наших полонених, а вороги тим часом блокують включення в підсумкову резолюцію питання деокупації Криму", - зазначив він.

Як повідомлялося днями, звільнений з ув'язнення в РФ український режисер Олег Сенцов отримав звання почесного громадянина Парижа.

Відео Росіяни обов’язково обмануть, вони не хочуть миру в Україні та на Донбасі - Сенцов

Сенцов на врученні премії імені Сахарова закликав не вірити Путіну і далі тиснути на Москву. Український режисер став її лауреатом ще 2018 року, під час перебування у російській тюрмі за сфальсифікованою справою. А нині колишнього бранця Кремля вітали у Страсбурзі. Як відбувалася церемонія вручення – дивіться далі.  

Росіяни обов’язково обмануть, вони не хочуть миру в Україні та на Донбасі - Сенцов

Залиште свій коментар

Вибір редакції