Виступ Віктора Януковича до Дня Незалежності: основні тези

Президент України виступив з нагоди 20-ї річниці Незалежності в палаці "Україна" та перелічив ряд змін та реформ, які чекають нас ближчим часом.

Президент України Віктор Янукович, у своєму виступі під час урочистостей з нагоди 20-ї річниці Незалежності України в палаці "Україна" підтримав ініціативу щодо створення Асамблеї для підготовки змін до Конституції України, наголосив на необхідності внесення змін до виборчого законодавства до виборів 2012 року та перелічив рад реформ, які плануються.

За словами президента, строки внесення змін до Конституції України мають бути оптимізовані.

"Метою оновлення Основного Закону є утвердження якісно нової демократичної моделі політичної системи європейського зразка, яка має повністю забезпечувати принципи дотримання прав і свобод людини та громадянина, народовладдя, верховенства права, ефективного державного управління" - зазначив президент.

Щодо виборчого законодавства, було наголошено, що його комплексне та системне вдосконалення є одним з важливих напрямів реформ в Україні.

"Короткострокова мета цього процесу – проведення парламентських виборів у жовтні 2012 року на новій нормативній основі, що виправляє вади існуючої пропорційної моделі парламентських виборів, дозволяє врахувати низку рекомендацій ОБСЄ, Венеціанської комісії", підкреслив Янукович.

Що стосується реформ, то нас чекають реформи освіти, охорони здоров’я, регуляторна, земельна, реформа адміністративно-територіального устрою, продовження податкової та пенсійної реформ.

"Мета усього пакету соціальних реформ – пенсійної, охорони здоров’я, освітньої – захист конституційних прав та забезпечення якісних послуг для кожного українця, покращення його життя" - наголосив президент. Щодо земельної реформи було сказано що "левова частка доходу від використання українських сільськогосподарських земель має належати тим, хто на них працює".

Повний текст виступу глави держави ви можете прочитати на сайті Президента України.

Читайте також:

Реформування Конституції відбудеться за півтора-два роки

Рада повернеться до пенсійної реформи у вересні

В Україні починається реформування армії

Азаров пообіцяв селянам землю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: