Віталій Кличко: Черновецький в нокауті

Депутат Київради, боксер Віталій Кличко вважає мера міста Леоніда Черновецького "каменем на шиї президента".

Мер Києва Леонід Черновецький опинився в політичному нокауті, оскільки повністю дискредитував себе, заявив депутат Київради Віталій Кличко.

"Якщо використовувати спортивну термінологію, Черновецький в нокауті. У політичному нокауті він знаходиться як людина, яка повністю дискредитувала себе", - сказав Кличко під час відеоконференції на focus.ua.

"Присутність Черновецького на посаді мера - це не тільки пляма на місті Києві, це пляма на Україні. Більш того, це камінь на шиї президента. Якщо президент не помічає присутності людини, яка не відповідає посаді, яку обіймає, то він робить величезну помилку", - додав він.

За словами Кличка, оцінювати в.о. мера Києва Олександра Попова він вважав би краще за діями, а не за заявами.

"Так, сьогодні є перший заступник Попов, якого приставили як відмінника на допомогу двієчнику... Речі, які він задекларував, відповідають інтересам киян. Давайте почекаємо дій", - сказав політик.

Що стосується справ, порушених проти чиновників Київради, Віталій Кличко засумнівався в тому, що вони закінчаться вироком суду.

"Спочатку, коли я почув про те, що відкриті кримінальні справи, я в душі зрадів. Тому, що безкарність породжує вседозволеність. Потім я зловив себе на думці, що це лише гачок. "Трохи" вагітним бути не можна. Подивимося, чи дійдуть ці справи до завершення. Або буде так, як було вже дуже багато разів: дуже все здорово починалося, але потім розсипається, як картковий будиночок", - зауважив Кличко.

"Якщо сьогоднішня команда виявиться здатною на дії, а не обмежиться половинними заходами, то я зніму капелюха і визнаю, що влада, яка прийшла до Києва, працює в інтересах киян", - пообіцяв політик.

Читайте також:

Черновецький повернувся з відпустки до Києва заради боксу

Опитування: Кличко має найбільші шанси стати мером Києва

Черновецький про свою відставку: "Дурниці це все, я вас прошу"

Попов відмовився від посади мера Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: