Вітчизняна розвідка просить грошей

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Олександр Галака наголошує на важливості збільшення бюджетного фінансування у 2008 році.

Як повідомили в управлінні прес-служби Міноборони, про це Галака заявив сьогодні на брифінгу в Києві.

“Для забезпечення належного технічного оснащення Головне управління розвідки вважає за необхідне збільшити бюджетне фінансування спецслужби у 2008 році,” - сказав Галака.

розвідка (Фото: novayagazeta.ru)
Архів
Українська розвідка співпрацює з понад 40 спецслужбами по всьому світу
Він повідомив, що бюджет у нинішньому році для військової розвідки становив 250 млн. грн.

“На наступний рік ми зробимо більший запит. Адже, насамперед, ми хотіли б мати нову техніку. Приходять нові технології, необхідно встигати,” - додав він.

Галака також зазначив, що вже протягом кількох останніх років Головне управління розвідки намагається перейти від бюджету “проїдання” до бюджету розвитку.

Говорячи про співпрацю української військової розвідки з іншими країнами, Олександр Галака повідомив, що Головне управління розвідки Міноборони має відносини з понад 40 спецслужбами різних країн світу. Також, у 73 країнах акредитовані представники Міноборони.

У той же час, начальник Головного управління розвідки Міноборони висловив думку про необхідність збільшення представництв на африканському континенті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: