Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вітчизняні бейсджампери мріють про легалізацію своїх стрибків, які б прославили Україну

Якби висотні об’єкти нашої держави були відкриті для бейсджамперів, країна могла б привабити додаткових туристів.

Українcькі бейсджампери прокоментували карколомне падіння екстремала у Стокгольмі, коли той стрибнув із 24-го поверху та лишився живим. У стрибуна спершу відмовив парашут, але він усе ж таки розкрився за лічені метри від землі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дмитро Логінов пояснює, що таке хобі – зовсім не потяг до самогубства. "Я знаю кількох людей, які стрибали разом із ним – у нього паршут за кілька метрів до землі все-таки відкрився і загальмував падіння", - пояснив бейсджампер. Власник креативного агентства переконаний, що бейсджампінг міг би стати хорошою рекламою для України, котра має чимало об’єктів, із яких можна було б пострибати, коли б мати на це легальний дозвіл.

ВідеоУ Стокгольмі екстремал ледь не розбився, зістрибнувши із хмарочосу

У нього відмовив парашут. Цей вид спорту є одним із найнебезпечніших у світі. І в Швеції стрибки з будинків не заборонені. В Україні поціновувачам стрибків із мостів, антен, будівельних кранів та споруд доводиться постійно тікати від охорони та мати справу з правоохоронцями.

У Стокгольмі екстремал ледь не розбився, зістрибнувши із хмарочосу

Для цього виду спорту підходять багатоповерхівки, будівельні крани, високі труби та інші подібні споруди. Стрибки з парашутом з малої висоти небезпечні відсутністю права на помилку – ніякого запасного парашуту немає, як і часу його розкрити. Крім того, українським бейсджамперам доводиться постійно наражатися на заборони видряпуватися на цікаві їм об’єкти. Серед місць, які підкорили спортсмени, відомий бізнес-центр у столиці, теплоелектростанція та радіолокаційна станція в Чорнобилі.

Бейсджамперка Валерія Васильєва попереджає, що це хобі дійсно небезпечне. "Поїхали у Вірменію стрибати з мосту. Як інколи буває, щось пішло не так, а там дуже вузька доріжка, і я дуже погано приземлилась – з високою вертикальною швидкістю. І зламала собі спину", - зізнається вона. Тепер хоробра дівчина вилікувалась і стрибає тільки з літаків з великої висоти, та лише в разі, якщо парашутів два. Однак за попереднім досвідом сумує. "Якби в мене була можливість, я би знову стрибала в бейсджампінг", - зізнається вона.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції