Вітчизняних ліків більше не буде

Вітчизняні виробники лікарських препаратів змушені будуть закрити свої виробництва через обмеження Кабміном цінової надбавки на медикаменти, що випускаються.

Про це повідомила сьогодні на брифінгу в Донецьку голова парламентського Комітету з охорони здоров`я Тетяна Бахтєєва. Йдеться про недавню постанову уряду, якою обмежено до 10% оптову надбавку і до 25% - роздрібну надбавку на ціни на ліки .

"Це, справді, дуже складна тема, оскільки уряд своєю постановою значно ущемив випуск медикаментів в Україні", - зазначила вона.

Бахтєєва повідомила, що дефіцит медикаментів та зростання на них цін призведе до того, що будуть завозитись тільки імпортні ліки, оскільки вітчизняні виробники просто не спроможні будуть утримувати свої заводи.

"Ця 10% надбавка...виробники не зможуть забезпечувати собі виробництво, просто в збитку будуть, і закриватимуться, адже продукція не виправдовуватиме себе", - пояснила вона.

Голова парламентського Комітету з охорони здоров`я має надію, що уряд поступиться вітчизняним виробникам, таким чином враховуючи інтереси населення України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: