Витрати на чиновників повернули на докризовий рівень

Найбільш витратним для держскарбниці наступного року стане Державне управління справами, що обслуговує діяльність президента.

На діяльність президента, Верховної ради і уряду в 2011 році буде виділено 2,44 млрд грн. Більше грошей на свою роботу ключові органи влади отримували тільки в докризовому 2007 році - 2,52 млрд грн.

Відповідно до проекту бюджету на 2011 рік, найбільш витратним для держскарбниці наступного року стане Державне управління справами, що обслуговує діяльність президента. На його утримання передбачено 1,34 млрд грн. Це найбільша сума, яку колись отримував апарат глави держави. Максимальний бюджет, який до цього моменту виділявся на забезпечення діяльності президента, склав лише в 2008 році 1,24 млрд грн.

Витрати на утримання уряду залишилися незмінними - це 311 млн грн. На парламент виділено 786 млн грн. Це на 36 млн грн менше порівняно з минулим роком.

В порівнянні з 2010 роком витрати на Держуправління справами при президенті в 2011 році виростуть на 400 млн грн. Зазначимо, що ріст витрат на утримання держапарату відбувається, незважаючи на скорочення в 2010 році штату співробітників в Адміністрації президента і в дорадчо-консультативних органах, які були створені при главі держави, на 20%.

Чимала частина дорожчання вертикалі президента припадає на ріст витрат з утримання санаторно-курортного комплексу з 72 млн грн у 2010 році до 130 млн грн у 2011-му. На 3 млн грн виростуть витрати на візити президента за кордон. Організація і проведення офіційних заходів за участю президента подорожчають більш ніж на 1 млн грн. Незмінними залишилися витрати на утримання секретаріату уряду: як і в 2010 році, ця сума залишилася на рівні 311 млн грн.

Значно збільшилися витрати на стаціонарне і поліклінічно-амбулаторне лікування високопосадовців країни і народних депутатів. Ця бюджетна графа входить у перелік витрат Держуправління справами при президентові України. У 2011-му ця сума виросте на 100 млн грн порівняно з нинішнім роком (з 212 млн грн до 308 млн грн).

Істотно заощадити порівняно з минулим роком чиновникам вдалося лише завдяки скороченню витрат на виготовлення медалей і пам'ятних знаків з 47 млн грн в нинішньому році до 5 млн грн в наступному.

На відміну від президента, парламенту доведеться трохи затягнути пояс. Його витрати в 2011 році скоротяться на 36 млн грн. Щоправда, в основному йдеться про скорочення витрат на безпосередню діяльність парламенту - законотворчість. У графі "здійснення законодавчої діяльності Верховної ради" падіння фінансування склало 30 млн грн - з 447 млн грн у 2010-му до 417 млн грн у 2011 році. Водночас представницькі витрати парламенту в наступному політичному сезоні сильно не постраждають.

Наприклад, фінансування візитів народних депутатів в 2011 році скоротиться лише на 0,8 млн грн. На організацію і здійснення офіційних прийомів парламентом витрати впадуть на 0,2 млн грн. А фінансова підтримка санаторно-курортного комплексу взагалі виросте на 9 млн грн (з 67 млн грн до 76 млн грн).

Читайте також:

Регіонал заборонив сміятися з анекдотів про Януковича

Витрати на Януковича та медобслуговування депутатів 2011 року зростуть

Бюджетний недобір може перевищити 11 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: