Вітренко готова об’єднатися з "натовкою і бандерівкою" Тимошенко проти Януковича

Вітренко заявила, що коли відбувається повне захоплення влади однією політичною силою бандитськими методами, то її партія буде об'єднуватися з усіма, хто проти цих методів.

Лідер ПСПУ Наталія Вітренко не виключає можливості об'єктивного об'єднання парламентської і позапарламентської опозицій проти пропозиції президента Віктора Януковича щодо необхідності вдосконалення Конституції.

"Повинна сказати, що на сьогодні об'єктивні процеси у цьому напрямі йдуть, але це стосується безпосередньо конкретних етапів опозиційної боротьби. Але принципового об'єднання з "помаранчевими" в єдину політичну силу у нас ніколи не відбудеться", – сказала вона.

За словами політика, основними перепонами для об'єднання ПСПУ і БЮТ є "найважливіші протиріччя у цивілізаційних принципах".

"У нас з БЮТ абсолютно різний цивілізаційний вектор. Ще два роки тому на одному ток-шоу мені поставили запитання: чи могла б я об'єднатися з Тимошенко? Я відповіла – ні, тому що вона натовка і бандерівка, а я – за союз з Росією. Але коли ми бачимо, що відбувається цементування влади і повне її захоплення в руках однієї політичної сили та ще й бандитськими методами, то, звичайно ж, об'єктивно ми будемо об'єднуватися з усіма, хто проти цих методів", - наголошує лідер ПСПУ.

Нагадаємо, раніше Наталія Вітренко вимагала від Віктора Януковича виконати передвиборчі обіцянки, в інакшому разі вона піде в "жорстку ліву опозицію".

Читайте також:

У Вітренко порадили Азарову замінити Тігіпка говірким папугою

Міліція затримала Наталію Вітренко

Вітренко дорікнула Януковичу, що пора виконувати обіцянки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: