Вітренко йде у президенти

Прогресивні соціалісти закликали усіх лівих об'єднатися навколо Вітренко - "найсильнішої кандидатури на президентські вибори".

Прогресивна соціалістична партія України (ПСПУ) висунула свого лідера Наталію Вітренко у кандидати на посаду президента України.

Як повідомляє прес-служба ПСПУ, ХХІІ з'їзд звернувся до всіх лівих і лівоцентристських партій України із закликом об'єднатися навколо Наталії Вітренко - "на сьогодні найпідготовленішої і найсильнішої кандидатури на президентські вибори".

ПСПУ, розглянувши політичну, економічну і соціальну ситуацію в Україні, "з тривогою констатує, що країна прискорено скачується до катастрофи, хаосу і розпаду". "Врятувати Україну зможе президент, який радикально змінить курс внутрішньої і зовнішньої політики, наведе лад у країні і захистить народ від соціальних потрясінь, що насуваються", - переконані партійці.

"Ніхто з тих, хто проводив раніше і проводить зараз курс ліберальних реформ на умовах МВФ, СОТ і НАТО, будучи вибраним на пост президента України, країну не врятує. Вивести країну з кризи і врятувати народ України зможе людина знаюча, досвідчений економіст і політик, людина соціалістичних поглядів, яка не пов'язана з проведенням реформ в Україні, яка здатна запропонувати розумну альтернативу", - вважають прогресивні соціалісти.

Такою людиною прогресивні соціалісти називають доктора економічних наук, академіка, автора альтернативної економічної програми "Запобігання національній катастрофі", народного депутата України ІІ і ІІІ скликань, кандидата в президенти 1999 і 2004 року лідера ПСПУ Наталію Вітренко.

Нагадаємо, вибори президента відбудуться 17 січня 2010 року.

Читайте також:

Вітренко перед народом заспівала "Помоги мне, помоги"

Симоненко закликає Мороза і Вітренко створити мегаблок

Вітренко вимагає від Обами ввести санкції проти Львівщини

Вітренко вимагає ізолювати Львівську область за "фашизм"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: