Вітренко: Мєдвєдєв попався у "НАТОвську пастку" Януковича

Лідера прогресивних соціалістів Наталію Вітренко "засмутила та наївність президента Росії Мєдвєдєва, з якою він їхав до України".

Голова ПСПУ Наталія Вітренко назвала голосування Ради за допуск іноземних військ на територію України "цинізмом Віктора Януковича".

"Керівництво Росії попалося в НАТОвську пастку Януковича, розцінивши харківські угоди як продукт докорінної зміни зовнішньої політики чинної української влади у бік позаблокового статусу України та інтеграційних процесів із Росією", - йдеться у заяві Вітренко, поширеній її прес-службою.

"Мене засмутила та наївність президента Росії Мєдвєдєва, з якою він їхав до України", - зазначила Вітренко.

Угоду про продовження присутності Чорноморського флоту РФ в Севастополі вона назвала "не політичним рішенням, а комерційною угодою української олігархії обсягом 40 млрд доларів на свою користь".

"За передвиборною риторикою про позаблоковість України, за обіцянками, в які повірили Південний Схід країни і поклала надії Росія, президент Янукович і правляча коаліція видали юридичні гарантії США і НАТО про незмінність курсу України на вступ до Євросоюзу і НАТО", - стверджує Вітренко.

Лідерка ПСПУ закликала всі політичні партії і громадські організації негайно створити Координаційну раду для спільної боротьби проти НАТОвських навчань на території України.

Як повідомлялося, 18 травня Верховна рада дозволила провести міжнародні військові навчання на території України в 2010 році. Законопроект про допуск підрозділів іноземних збройних сил в Україну, запропонований Віктором Януковичем, підтримали 394 народних депутати.

Читайте також:

Симоненко назвав Януковича Ющенком

Мєдвєдєв запропонував Україні військовий союз

Рада пустила іноземних військових до України

Вітренко звинуватила Януковича у підготовці війни проти Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: