Вітренко нагородила Каддафі за боротьбу проти НАТО

Прогресивні соціалісти закликали весь світ і ООН засудити бомбардування мирного населення Лівії.

Прогресивна соціалістична партія України одноголосним рішенням членів ЦК ПСПУ нагородила лівійського лідера Муаммара Каддафі знаком "Боєць антинатівського спротиву" (БАС) за "героїчну боротьбу в захисті лівійського народу від агресії військ НАТО".

Посвідчення, підписане лідером ПСПУ Наталією Вітренко, і знак БАС прогресивні соціалісти передадуть в консульство Лівії в Україні, повідомляє прес-служба партії.

"Сьогодні весь світ побачив звірине обличчя американського фашизму і країн НАТІВСЬКОЇ коаліції. Грубо порушуючи резолюції ООН американці та їхні прибічники оголосили полювання на безстрашного лідера Лівійської революції Муаммара Каддафі. Незважаючи на жертв - дітей, жінок, людей похилого віку - фашисти з НАТО бомблять квартали мирного міста Тріполі", - заявили в ПСПУ.

"ПСПУ виражає переконаність в тому, що в недалекому майбутньому відбудеться міжнародний суд над військовими злочинцями країн натівської коаліції, що беруть участь сьогодні в звірячих вбивствах мирного населення на території Лівії", - йдеться в заяві партії.

Прогресивні соціалісти закликали весь світ і ООН засудити бомбардування мирного населення Лівії.

Чиатйте також:

Вітренко полетіла в Лівію рятувати Каддафі від НАТО

Вітренко заступилася за одеського даїшника, який не любить "тєлячью мову"

Янукович довів Вітренко до нудоти "єзуїтською посмішкою і дебільними заявами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: