Вітренко обрали лідером православних жінок

На установчому з'їзды було створено "Союз жінок України", який очолили Наталія Вітренко.

В Україні створено Всеукраїнсьу громадську організацію "Союз православних жінок України" (ВГО "СПЖ"). Її очолила Наталія Вітренко, яка вже керує Прогресивною соціалістичною партією України (ПСПУ).

Установчий з'їзд СПЖ пройшов 31 липня в Києві. Союз був створений "в ім'я збереження і зміцнення православ'я - духовної основи східнослов'янської цивілізації".

Учасники з'їзду відразу ж проголосували за приєднання СПЖ до російської організації з аналогічною назвою. Російський "Союз православних жінок" був створений в кінці червня 2010 року з благословення патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

Наталія Вітренко керує ПСПУ з 1996 року. Вона відома як активна учасниця мітингів, спрямованих проти зближення України з НАТО, а також проти міжнародних навчань "Сі Бриз", що проходять на території республіки. Вітренко брала участь у двох президентських кампаніях - в 1999 і 2005 роках (на цих виборах вона посіла відповідно четверте і п'яте місця). Лідер ПСПУ планувала взяти участь і у виборах 2010 року, але не пройшла реєстрацію.

Читайте також:

Люди Вітренко зафіксували вибух у Чорному морі

Міліція затримала Наталію Вітренко

Вітренко заявила, що Хорошковський її залякує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: