Вітренко: Тягнибока фінансують регіонали

Вітренко впевнена, що ПР відкрила "зелену вулицю" "Сильній Україні", комуністам, а також тягнибоківськой "Свободі ".

Лідер Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко звинувачує Партію регіонів у зловживанні адміністративним ресурсом для підтримки угодних їй політичних сил. Зокрема - ВО "Свобода", лідером якої є Олег Тягнибок.

"Вже почалися бої без правил. Партії влади і тим, кого вона пригріла - "Сильній Україні", комуністам, а також тягнибоківській "Свободі "- всюди відкрита дорога, а для опозиційних сил боротьба буде складною", - заявила Вітренко.

"Я дивлюся, що Тягнибок не сходить з центральних телеканалів і чудово розумію, що без Партії регіонів він би просто туди не потрапив ні за які гроші! Вже давно говорять, що"Свободу" фінансують олігархи. Я впевнена, що без Партії регіонів тут не обійшлося . Їй вигідно тримати його при собі ", - додала лідер ПСПУ.

Нагадаємо, Олег Тягнибок нещодавно заявив, що Всеукраїнське об'єднання "Свобода" готове співпрацювати зі всіма політичними силами, окрім Партії регіонів.

"Ми готові абсолютно зі всіма проукраїнськими антиянуковичівськими політичними силами, які не сповідують Кремлівську політику, з усіма домовлятися", - повідомив політик.

Читайте також:

Тягнибок готовий домовлятися з усіма, крім Януковича

На Львівщині Тягнибок має найбільший рейтинг довіри, Янукович - найнижчий

Тягнибок знову закликав до революції

Вітренко готова об'єднатися з "натовкою і бандерівкою" Тимошенко проти Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: