Вітренко в суді порвала Конституцію України

Наталія Вітренко та її представники в суді порвали на шматки брошури Конституції України, демонструючи суддям все, що думають про їхні рішення.

Наталія Вітренко Фото прес-служби
Наталія Вітренко Фото прес-служби
Лідер ПСПУ Наталія Вітренко у Вищому адміністративному суді України порвала Конституцію України.

Про це повідомили в Прогресивній соціалістичній партії України.

20 листопада колегія суддів Вищого адміністративного суду України розглянула апеляційну скаргу Наталії Вітренко і ПСПУ на рішення Центральної виборчої комісії та Київського апеляційного адмінсуду й також відмовила їй у реєстрації кандидатом у президенти.

"Наталія Вітренко та її представники в суді порвали на шматки брошури Конституції України, демонструючи цим обурення позицією ЦВК і Київського апеляційного адміністративного суду. З точки зору Конституції України, норм міжнародного права та рішень Конституційного суду України, Наталія Вітренко мала повне право стати кандидатом у президенти країни і як інтелектуальний лідер опозиції в Україні, запропонувати шлях порятунку країни ", - заявили в ПСПУ.

Вищий адміністративний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги Наталії Вітренко і ПСПУ, і цим, за словами лідера прогресивних соціалістів, позбавив народ України головних політичних прав - обирати і бути обраними до державних органів влади.

У партії Вітренко переконані, що вимога внести 2,5 млн грн грошової застави для реєстрації кандидатом у президенти не відповідає Конституції.

"Спочатку Верховна Рада України, потім ЦВК, потім Київський апеляційний адміністративний суд і, нарешті, Вищий адміністративний суд України позбавили громадянських прав 99,98% виборців України, перетворивши їх на бидло, рабів мільйонерів, мільярдерів і криміналітету", - заявили вітренківці.

"Народ України має право змести таку владу, і судити її народним трибуналом", - сказала Вітренко.

Нагадаємо, 16 листопада Київський апеляційний адмінсуд відмовився визнати незаконним і скасувати постанову ЦВК про відмову в реєстрації Вітренко кандидатом у президенти.
11 листопада ЦВК відмовив їй у реєстрації кандидатом в президенти.

ЦВК встановила, що подане Вітренко заяву про реєстрацію кандидатом у президенти і інші реєстраційні документи не відповідають вимогам виборчого законодавства. Зокрема, вона внесла лише 1 963 гривні грошової застави замість належних 2,5 млн гривень.

Читайте також:

ЦВК оприлюднила остаточний список кандидатів у президенти

ЦВК відмовила Вітренко у реєстрації кандидатом

Вітренко попросила зареєструвати її кандидатом у президенти за 1900 грн

Вітренко висунули в президенти на Хелловін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: