Вітренко вимагає ізолювати Львівську область за "фашизм"

Прийняття Львівської облрадою рішення демонтувати пам'ятник воїну-визволітелю ПСПУ вважає "фашистським" і через нього закликає заборонити мешканцям області виїжджати в інші регіони.

Лідер Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) Наталія Вітренко зобов'язала всіх депутатів місцевих рад від свого блоку негайно внести на розгляд сесій пропозицію, що забороняє в'їзд на територію відповідних областей мешканцям Львівської області.

Таким способом блок Наталії Вітренко "Народна опозиція" протестує проти рішення Львівської обласної ради про знесення всіх пам'ятників радянського періоду і перепохованні останків воїнів-визволителів та вимагає його відмини.

Як повідомляє прес-служба ПСПУ, партія вимагає заборони мешканцям львівської області віджати на територію областей, міст, населених пунктів, користування санаторно-курортними об'єктами, відвідини об'єктів культури і спорту.

Лідер партії Наталія Вітренко відзначила, що вирішення Львівської облради від 10 квітня цього року є "фашистським" і таким, що ображає "всіх нормальних громадян України", кидає виклик світовій спільноті. Також Вітренко доручила всім депутатам від "Народної опозиції" ініціювати на сесіях своїх рад звернення до Верховної ради з вимогою розпустити Львівську обласну раду "за проведення фашистської політики на території Львівської області".

Нагадаємо, депутати Львівської облради звернулися до міського голови Стрия та депутатів Стрийської міської ради з вимогою демонтувати пам'ятник радянському воїну-визволителю у центрі міста. Відповідний депутатський запит Олега Панькевича від ВО "Свобода" підтримали 72 депутати облради.

На думку ВО "Свобода", "пам'ятник "визволителю" у центрі Стрия символізує агресивний мілітаризм радянської епохи і не тільки спотворює історичну правду, а руйнує історико-архітектурне середовище площі Ринок, забудова якої сягає ХVII-ХIХ ст.

Перший секретар Львівського обкому КПУ Олександр Калинюк 8 квітня заявив, що питання про пам'ятник обговорювалося на сесії міськради, і за демонтаж монумента висловилися лише 10 з 44 депутатів.

Читайте також:

Львівська рада попросила президента заборонити аборти

Пам'ятник воїну-визволителю на Львівщині зносити не будуть

На Львівщині знесуть пам'ятник воїну-визволителю. Він "принижує українців"

Львів вимагає заборонити комуністичну ідеологію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: